2726
عنوان

تو رو خدا کمکککک

| مشاهده متن کامل بحث + 201 بازدید | 19 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😭😭😭😭😭حوصلم‌ نیومد

این که دیگه گذشت، کاریشم نمیشه کرد، از این به بعد بخون 🌺💚🌺

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!

[QUOTE=185010691]گفت چون جواب ندادی صفر گزاشتم برات😭😭😭😭😭[/QUOTE ما روستاییم  معلم دخترم مرد هست ...آقا  از ساعت هفت و نیم همش داد و بیداد میکنه تو گروه واتساپ ...ت یازده نیم....اما اینقدر بد اخلاق و بد رفتاری میکنه وییس هاشو ک گوش میدم کلا انرژی روزانمو از دست میدم .‌همش داد و قال و منفی گذاشتن برا دانش اموزا خوراکشه...بنده خدا گله گوسفند هم همزمان میبره صحرا صدا زنگولشو میاد حال میده ..همش میگم کلا گوسفنداش از صداش فرارین ..ساعت یازده و نیم هم ویس میفرسته حلالم کنید یکم عصبی شدم هر روز همین روالو طی میکنه ..واااای خدایییش کلافمو کرده در عین حالی ک یوقتایی هم میخندیم   

2728