2733
2734
بعد عروسی چی ؟  بعد عروسی که رابطه برقرار میشه بعدم مرد فراری میشه ؟  چجوری تو عقد بعد راب ...

خیلی متفاوته 

بعد عروسی دیگه زیر سقف رفتن. احساس مسیولیت صد برابر میشه

اون موقع دیگه حرفی داخلش نیست

کنترل زندگی دست دونفره. و مراسمی  بعدش دیگه نیست 

تو عقد باعث میشه طرف سرد بشه و ممکنه بره برای همیشه و بهونه بیاره برای عقب انداختن عروسی و چون از هم دورن دختر کنترلی نداره بتونه مدیریت کنه. خانواده ها هم این وسط دخالت میکنن. نمیشه اصلا. 

بعدم درسته شرعیه ولی عرف جامعه ما هنوز اینو نمیپذیره 

کلا از هر طرف بهش نگاه کنیم اشتباه

همه ضررش برای دختره 

خیر هیچ تضمینی بعد بله گفتن نیست.  کی از آینده خبر داره  طرف ممکنه اونوقت که میاد خواستگ ...

همه ی اینا بعده عروسی هم ممکنه اتفاق بیافته . طلاق هم تو عقد هست هم تو عروسی و هیچ فرقی باهم ندارن . وقتی زن و شوهر شدین خودتونو به خاطر حرف مردم از لذت و خوش گذرونی محروم نکنین . گناه که نمیکنین زن و شوهرین . 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

همه ی اینا بعده عروسی هم ممکنه اتفاق بیافته . طلاق هم تو عقد هست هم تو عروسی و هیچ فرقی باهم ندارن . ...

دختر و پسر اگر بالغ باشن به جای لذت بردن تو عقد اگر بتونن سریع تر زندگیشون را شروع میکنن و اگر نمیشد اینقدر پختگی دارن که صبر کنند و  بعد با خیال راحت از هم لذت ببرن

2728
خب بشه ... مگه امکان طلاق بعده عروسی نیست . تو عقدم زن و شوهرین دیگه . بعدم  شما وقتی بعد از ع ...

بهرحال هر جا رسم و رسوم خودش رو داره 

خیلی جاها رابطه در عقد کلا بد و کلا خارج از عرف هست 

اگه اون دختر انجام بده و به طاق بکشه تا همیشه بدبخت خواهد بود ما در کشوری هستیم که هزار آن رسم رسوم داریم 

خیلی ها دوران نامزدی ندارن تو خانواده های سنتی اونا چیکار کنن شرایط همه یکی نیست که یه نسخه پیچید

اووووف

دوران این حرفا تموم شده بخای شوهرتو تشنه نگه داری که جذبت بشه. الان یه کم ناز کنی میره دنبال چیزای دیگه  صد تا دیگه بهتر از تو براش پیداش میشه .. زن و شوهرین لذتشو ببرین بابا . خودتونو درگیر حرف خاله خانباجیا نکنین

2738

ببین دوستم تو عقد باهم بودن د.خ.و.ل داشتن پسره مهندس عمران بود میره سر ساختمون یه لحظه پاش میلغزه میفته از طبقه ۷ پایین و میمیره

حالا علاوه بر داغی که رو دل دختره .باکره هم نیست سخته براش ازدواج مجدد.چون هر خواستگار میاد میفهمه که باکره نیست میذاره میره

زندگی بالا و پایین زیاد داره یه سیب رو بندازی بالا تا بیاد پایین هزار چرخ میخوره

خب بشه ... مگه امکان طلاق بعده عروسی نیست . تو عقدم زن و شوهرین دیگه . بعدم  شما وقتی بعد از ع ...

حالا يه دختر مث شما به خاطر رابطه جنسي ازدواج كرده بحث جداست 

ولي واقعيت اين نيس و يه دختر و پسر نرمال اينقدر هول نيستن 

همه ی اینا بعده عروسی هم ممکنه اتفاق بیافته . طلاق هم تو عقد هست هم تو عروسی و هیچ فرقی باهم ندارن . ...

تو دوره عقد اگه باكره بموني و جدا بشي ،ميتوني شناسنامه مجدد بگيري و دختر هم هستي 

ولي بعد عروسي امكان باكره بودن صفره ،تفاوتش رو بفهم 

اووووف دوران این حرفا تموم شده بخای شوهرتو تشنه نگه داری که جذبت بشه. الان یه کم ناز کنی میره دنبال ...

همه ی مردا هرزه نیستن عزیزم 

من کامنتم چیز دیگه ای بود و شما مسئله ی دیگه ای رو گفتین

ما از آنان که تسلایشان می دادیم غمگین تر بودیم ...
خیلی متفاوته  بعد عروسی دیگه زیر سقف رفتن. احساس مسیولیت صد برابر میشه  اون موقع دیگه حر ...

قصد متقاعد کردن ندارم 🙂

نظرم مخالف نظر شماست ولی هیچوقت به خاطر عرف جامعه و حرف مردم شوهرمو پس نمیزنم 

2706