2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وقتی قصدش باهات ازدواج نیست چرااویزون شدی😎

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
2738
وا چ خط قرمزی قصدمون که ازدواج نیست بره با هر دختری میخواد هم.کلام باشه به من چ

شما تاپیک زدی نظر خواستی

منم نظرم و گفتم

نظر شما با نظر من یکی نیست خب🙄

با کلی وصله روی بالم هنوز بلند پروازم!✨ 

نه. وقتی با من اینده ای نداره، برام فقط یه دوست یا اشناست که حق داره دختر مورد علاقه ش رو پیدا کنه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

قصدتون ازدواج نیست چرا دوستی باهاش😐😐😐😐خیلی اشتباهه

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌸🙂ممنون میشم اگر برای شادی روح مادر نازنیم و پدر عزیزم صلوات بفرستید🌸🙂
وا چ خط قرمزی قصدمون که ازدواج نیست بره با هر دختری میخواد هم.کلام باشه به من چ

🤣🤣🤣

خوب پس چرا سوال میکنی؟

منم برام مهم نیست البته اگر با کس دیگه ای باشه هرچند ندارم دوست پسر😅

یک دونه صلوات واسه همه ی دلتنگا
😑😑😑😑😑

والا تاپیک قبلی بخون میگن اگه پسری گیر میده با پسرا دیگه حرف نزن حق داره تو خوشت میاد اون بره با دخترا دیگه حرف بزن میگم.خو اگه قصدش ازدواج بیا. خواستگاری اگرم نه قصدش ازدواج نیست نه ناراحت نمیشم با هر دختری میخواد حرف برنه

2706