2733
2734

دوستانی که برای ازدواج میگن پول مهم نیست ،مهم اخلاقه پسره ....

یه چیزیو یادتون باشه ....

حداقل مثله من احمق نباشید ....که گول بخورید گیر یه آدمی بیوفتید که هفت خط باشه ......

بعد به خودتون بیاید ...ببینید  تو زندگیتون نه پولدارید نه آرامش......

🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔

امیدوارم کسی شرایطتش مثل من نباشه 

خیلی سخته 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ازدواج که شانسه بنظرم

روز وصالی که ندارد فراق/دل ز همه بر کنم از بهر تو💗از خود عزیزم بابت تمام روزایی که به اندازه کافی دوستش نداشتم و سرکوبش کردم معذرت میخوام. بابت همه ی روزایی که بیشتر تلاش نکردم، باختو قبول کردم و امیدم رو ناامید کردم معذرت میخوام. بابت تمام روزهایی که اعتماد به نفس کافیو نداشتم و به دیگران اجازه توهین دادم معذرت میخوام.خود عزیزم، دوستت دارم، میبخشمت، میپذیرمت🌿🌱🍋
یعنی اگه پول داشت و هفت خط بود ، عیبی نداره؟

اره حداقل میدونی از یه جا ضربه خوردی ن اینک هم پول نباشه هم هفتخط😂

وقتی کسی ن دوستت داره نه بهت محبت میکنه نه توجه میکنه.نیاز نیست تو مهربونیتو بهش ثابت کنی گاهی باید مث خودش باشی
2738
اره حداقل میدونی از یه جا ضربه خوردی ن اینک هم پول نباشه هم هفتخط😂

بله خب اینو قبول دارم ولی بازم اعتقاد بنده اینه که اخلاق مهم تره 

ریشه را در خاک محکم کن که گاهی زندگی / پیشِ پایت آب، گاهی هم تَبَر می آورد 
عیب که داره ولی حداقل پول داره ...پیش خودت میگی ...برای پول زنش شدم  احساس حماقت و کودنی بهت د ...

درست می فرمائید 

ریشه را در خاک محکم کن که گاهی زندگی / پیشِ پایت آب، گاهی هم تَبَر می آورد 
یعنی اگه پول داشت و هفت خط بود ، عیبی نداره؟

گریه کردن تو پنت هاوس خونه ۵۰۰ متری بهتر از گریه کردن تو خونه ۵۰ متری ته زیر زمینه 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
بله خب اینو قبول دارم ولی بازم اعتقاد بنده اینه که اخلاق مهم تره 

😕😕

وقتی کسی ن دوستت داره نه بهت محبت میکنه نه توجه میکنه.نیاز نیست تو مهربونیتو بهش ثابت کنی گاهی باید مث خودش باشی
2706