2726
بی بی چک بزن اگه خط انداخت برو آزمایش بده ایشالا که بارداری

مرسی

ایشالاه دفعه بعدی امضام اینه ک مامان شدم😍😍دیدین منم بیبیم دوخط شد؟؟دیگه بدترازمن که قرارنیست باشین منتظرا نه؟دوسال منتظر بودم،هردوتخمدان پلی کیستیک بود ولی خداخواستو شدم خدایا هزاردفعه شکرت.🥰😍😍😍😍
ن خیلی مطلب خوندم نوشته روزموعدم اتفاق میوفقته ک اکثراباپریود اشتبامیگیرن.ن من فقد متفورمینوفولیک اس ...

نه عزیزم این دوستمون داره درست میگه من خودم به شخصه تجربه شو هم دارم دقیقا حرف ایشون درسته

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ن خیلی مطلب خوندم نوشته روزموعدم اتفاق میوفقته ک اکثراباپریود اشتبامیگیرن.ن من فقد متفورمینوفولیک اس ...

خب تنبلی شدید بشه این اتفاق میفته . عزیزم نمیخوام نا امیدت کنم ولی چون تجربشو دارم گفتم . اگه خودت فک میکنی بارداری که آزمایش بده ولی من میگم که لانه گزینی نیست 

پسرم از قلبم متولد شده 😍😍😍
لکه لانه گزینی وسطای سیکل اتفاق میوفته نه بعد از عقب افتادن پریود من خودم روز ۲۲ سیکل بودم لک صورتی ...

عزیزم نن مطالب گوگلو زیرو رو کردم.ممکنه روز موعدم داشته باشی و حتی تاسع روز بعضیالک میبینن.نمیدونم توکل بخدا

ایشالاه دفعه بعدی امضام اینه ک مامان شدم😍😍دیدین منم بیبیم دوخط شد؟؟دیگه بدترازمن که قرارنیست باشین منتظرا نه؟دوسال منتظر بودم،هردوتخمدان پلی کیستیک بود ولی خداخواستو شدم خدایا هزاردفعه شکرت.🥰😍😍😍😍
2728

چون منتظری اینجوریه. اینقد بهش فکر نکن من ۶سال بچه نمیخواستن سر موعد پریود میشدم ولی اونموقع ک میخواستم ۱۰روز عقب زدم ک بی سابقه بود ازمایش دادم منفی بود ولی گفتم امکان نداره باردارم تا بعد ۱۰روز گفتم یا هستم یا نه یکم استرس کم کردم پری شدم بقول دوستم استرس اصلا خوب نیس

زندگی کوتاهتر از آن است که با احمق ها سروکله بزنید🤫🤫
خب تنبلی شدید بشه این اتفاق میفته . عزیزم نمیخوام نا امیدت کنم ولی چون تجربشو دارم گفتم . اگه خودت ف ...

ازمایشم ک منفی شد روزموعد.الان چیکارباید کنم؟چیزی بخورم ک پریود بیاد!؟

منم عزیزم این ماه هیچ دارویی مصزف نکردم مث توهرماه امپول سنو.ولی اینماه هیچکارنکردم‌.این لک بینی ونو ...

عزیزم احتمالا رحمت داره آماده میشه برای بارداری انشاءالله این سری اقدام کنی بگیره. بابت لکه ها و ماه رمضان هم نگران نباش تا چند روز دیگه یا قطع میشن یا پریود میشی

موعدت کی هس؟ی بیبی چک بگی بزن

۱۸بود.میخام یهفته صبذکنم

عزیزم نن مطالب گوگلو زیرو رو کردم.ممکنه روز موعدم داشته باشی و حتی تاسع روز بعضیالک میبینن.نمیدونم ت ...

انشالا که بارداری ولی لکه لانه گزینی من خودم داشتم گوگل خیلی اطلاعات اشتباه هم مینویسه از یه دکتر سوال کن از همین ماماهای اینجا

چون منتظری اینجوریه. اینقد بهش فکر نکن من ۶سال بچه نمیخواستن سر موعد پریود میشدم ولی اونموقع ک میخوا ...

اره میدونم عزیزم.ولی این لک بینیا منو ب شک انداخته و استرس

عزیزم احتمالا رحمت داره آماده میشه برای بارداری انشاءالله این سری اقدام کنی بگیره. بابت لکه ها و ماه ...

توکل بخدا‌

انشالا که بارداری ولی لکه لانه گزینی من خودم داشتم گوگل خیلی اطلاعات اشتباه هم مینویسه از یه دکتر سو ...

پرسیدم عزیرم گفتن پریودت دارع شرومیشه ولی وقتی گفتم ک موعدگذشته و علایمم گفتم گفتش منتظربمون یهفته نشدی دوباره ازمایش  بده.من سوالم اینه ممکنه ک ازمایشه منفی بعدیهفته مثبتشه؟

2706