2726
عنوان

شوهر بی احساس

265 بازدید | 11 پست

منو همسرم سنتی ازدواج کردیم بعد ی مدت کم کم علاقه بینمون بیشتر شد بخاطرش هیچ دوستو رفیقی ندارم همشو گذاشتم کنار رفتوامدمو با اقوام خودم محدود کردم همش میگفتم اشکال نداره عوضش دوستم داره بهم محبت میکنه ولی از وقتی اومدیم خونمون حس میکنم محبتش خیلی کم شده قبلا احساساتشو نشون میداد الان هر چقد قربون صدقش میرم پیامای عاشقانه میفرستم خودم تو رابطه پیش قدم میشم یوقتایی جواب  نمیگیرم حسمیکنه چون اومدیم خونمون دگ نیاز ب اینچیزا نیس بغلم میکنه دوستم داره ولی من نیاز دارم بشنوم دوس داشتنشو خیلی ناراحتم دیشب براش ی پیام عاشقانه فرستادم صب دید جواب نداد بهش گفتم دگ نمیفرستم بنظرتون یمدت سرد برخورد کنم باهاش درست میشه حسمیکنم خیلی دم دستش بودم همه میدونن من خیلی وابستم بهش خودشم میدونه 

بله نشون بده ک زن قوی و باهوشی هستی...برا خودت فعالیتایی داشته باش تاهمه وقتتو صرف ایشون نکنی..البته محبت کلامی رو داشته باش

🌹 "رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹    من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد😍😍خدایا شکرت برای این معجزه،،هزاااااار بار شکرت،، بعد از نه سال و پنج ماه انتظار و تلاش ۹۹/۸/۲۴ ازمایش بارداری م مثبت شد،،،۹۹/۹/۱۵رفتم سونوگرافی و به لطف خدا قلب میوه ی دلم تشکیل شده بود،،۹۹/۱۰/۱۷ هم صدای قلبشو شنیدم و با چشمای لبریز از اشک شوق از خدا خواستم که همه ی اونایی که منتظرن این لحظه رو بچشن و این اشک شوقو بریزن،،اینارو نوشتم تا اونایی که عین خودم منتظرن،،امضامو بخونن و امیدوار بشن به ادامه ی مسیر،،به مسیری ک سخته ولی وقتی صدای قلب بچتو میشنوی تمام اون سختیا رنگ میبازن،،،محتاج دعاتون هستم و دعاگوی همه منتظرا،،خدایا بازم شکرت به عدد تپش های قلبم شکرررررررر،،رب هب لنا من لدنک ذریة طیبة انک سمیع الدعاء،،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
هر روزمیگذره تصمیم میکیرم دیرتر بچه دارشم😞😑 آخه چراا. اینجوری ک خیلی بد میشه😫

اولش یکم سخته ولی بعد اوکی میشه همه چیز...اگر شوهرت بچه دوست باشه،بچه به زندگی یه طعم دیگه ای میده...کلا ما الان همش میگیم اون یسال که بچه نداشتیم چحوری زندگی کردیم...

اگه میخوای زندگیت از هم بپاشه سرد برخورد کن.

بهش محبت کن ولی یکم محبت رو کم کن و یکم به قولی لوس بازی در بیار برای همسرت  و باهاش مهربان باش پیامای عاشقانه زیاد نده چون امکان داره طرف خسته بشه یه جور غیر مستقیم تو پیامات محبت و علاقه رو نشون بده