2737
2734
عنوان

دیشب حس کردم خیلی دوسش دارم.....

236 بازدید | 9 پست

با یکی ی ماه تو رابطم چند روز اول ازش بدم میومد حوصله نداشتم اونم میگفت حس میکنم دوسم نداری دو سه باری که دیدمش انقدر بهم محبت کرد که به دلم نشست ....دیشب اعصابم خورد کرد گفتم کات کنیم  بعدش پشیمون شدم حالم بد شد....شاید بگید ی ماه خیلی زوده اما واقعا خودمم نفهمیدم حالا رو رفتاراش خیلی حساس شدم رو تموم حرفاش دلم زود به زود براش تنگ میشه دوست دارم همش پیام بده رو کوچیکترین حرف و حرکتش ناراحت میشم دست خودم نیس هم اونو اذیت میکنم هم خودمو چیکار کنم انقدر وابسته و حساس نباشم😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بدترین ضعف یه زن تو رابطه همینه . سریع وابسته شی بری رو مخ طرف هی کجایی چرا دیر جواب دادی و فلان .طرف در اولین فرصت در میره.  سرتو گرم کن به کارت رمان بخون کارای خونه کمک کن یه کم دست نیافتنی باش

این رفتارات باعث میشه به مرور طرف ازت زده میشه و یه احتمال دیگم اینه که زمانی که ببینه زیادی بهش وابسته ای ودوسش داری براش عادی میشی و خودشو دورتر میکنه چون میدونه هرکاری کنه تو هستی براش

پس از همین اول متعادل برخورد کن و وابستگیتو بروز نده از کاراشم ناراحت نشو زیاد سوال نپرس چرا فلان شد کجا بودی چیشد چرا نشد 

اگه دوس داری فعلا بمونه تا بشناسیش زیرکانه تر عمل کن 

بذار حالا حالاهادنبالت باشه تازه یه ماه شده وا نده 

بر میگرده اگ دوستت داشته باشه حالا ک خودت کات کردی خودت برنگرد باز بزار اون‌ منتتو بکشه

وقتی کسی ن دوستت داره نه بهت محبت میکنه نه توجه میکنه.نیاز نیست تو مهربونیتو بهش ثابت کنی گاهی باید مث خودش باشی
2738