2726

بچه ها پسرم عادت کرده حتتتما باید ظهرها یکی دوساعت بخوابه بعدازاونطرف شبا تا دوازده بیداره بین ما وبغل باباش میخوابه هرررکار میکنم نمیره سرجاش البته خوابش که میبره میذارمش سرجاش ولی شوهرم دیگه  ازخستگی خوابش برده واین باعث سردی بین ما شده.بچه ها چه راهکاری میدین؟اصلاخواب ظهرشو حذف کنم بدنیس براش؟چجوری حذفش کنم چون خیلی بهونه میگیره خسته که میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

باهاش صحبت كن كه تو بزرگ شدي و بايد تو اتاق خودت باشي 

و خودتم اونقدر تو اتاقش بمون تا خوابش ببره

زودتر جداش كن كه طفلك چون عادت كرده اصلا نميتونه ديگه تنهايي بخوابه 

پسر منم دیووووووونم کرده دوساله و نیم خواب نداریم من و شوهرم

همش پنج صبح بیدار سه شب بیدار الانم شیش بیدار شد الان دیگه نزدیک بود بزنمش شوهرم برد بخوابونتش عادت کرده هی از خواب میپره بی خواب میشه دیگم نمیخوابه دیونه شدم از دستش انقد خستم میکنه کلافه شدممممممممم 

الهی ب حق فاطمه زهرا همه آرزوهاتون براورده بشه🙏🙏🙏 همه غصه هاتون به شادی 🙏🙏🙏🙏همه دردهاتون درمان🙏🙏🙏 همه قهرهام ب اشتی تبدیل بشه🙏🙏🙏 الهی امین الهی امین الهی امین❤
باهاش صحبت كن كه تو بزرگ شدي و بايد تو اتاق خودت باشي  و خودتم اونقدر تو اتاقش بمون تا خوابش ب ...

بهش میگم بچه ها بایدتواتاق خودشون بخوابن میگه نه بایدپیش مامان باباشون بخوابن گوش نمیده

بهش میگم بچه ها بایدتواتاق خودشون بخوابن میگه نه بایدپیش مامان باباشون بخوابن گوش نمیده

هر طوووووور شده جداش كن 

بگو آره بچه نه تو كه بزرگي 

پس ما ميريم تو اتاق تو ميخوابيم تو برو تو اتاق ما بخواب 

2706