2726

میگن سوره بقره، دفع دشمن میکنه و طلسما رو باطل میکنه. و اگر چهل روز گوش بدی یا بخونی، اثرات شو میبینی....تو خواب دیدن هم اثر میذاره.

من از وجود یه زن مفسد، خرابکار و کافر که تو اقوام، دشمن مونه، اطمینان دارم.

دیروز برای اولین بار بقره رو پخش کردم تو خونه. دیشب خواب دیدم یک شامپانزه داره میاد سمتم، اما تا ب من نزدیک شد، پرت شد عقب. و کلا معلق شده بود تو هوا و هی دور میشد. گرگ# هم دیدم ، ولی بمن نزدیک نشد #

تعبیر خواب خوندم، نوشته بود شامپانزه یعنی یه زن مفسد و بی دین ک دشمنی داره . 

ب نظر خودم از تأثیر قرانه. گفتم بگم اگه شما هم خواستید، گوش کنین.

*الان باید برم بیرون . سوالی بود بعدا جواب میدم *

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چه خوب 

✋اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَى الاَْرْواحِ الَّتي حَلَّتْ بِفِنائِكَ عَلَيْكَ مِنّي سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَبَقِيَ اللَّيْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّي لِزِيارَتِكُمْ ،✋اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ✋وَعَلى عَلِيِّ بْنِ الْحُسَيْن✋ِ وَعَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ✋وَعَلى اَصْحابِ الْحُسَيْن ِالهی زیارتش را دراین دنیا و شفاعتش را در آخرت نصیب مان بگردان💚

صوتیش چند دقیقس

✋اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَى الاَْرْواحِ الَّتي حَلَّتْ بِفِنائِكَ عَلَيْكَ مِنّي سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَبَقِيَ اللَّيْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّي لِزِيارَتِكُمْ ،✋اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ✋وَعَلى عَلِيِّ بْنِ الْحُسَيْن✋ِ وَعَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ✋وَعَلى اَصْحابِ الْحُسَيْن ِالهی زیارتش را دراین دنیا و شفاعتش را در آخرت نصیب مان بگردان💚
چند دقیقه 

خب چند دقیقه😅

تو خونه پخش کردی یا خودت خوندی؟ازین زنای کافر و فتنهو جادوجمبلی و بقول تو مفسد اطراف منم هست.منتها خ ...

آره . دشمن من، خودشو خییییلی مؤمن نشان میده. اما مدام دنبال بر هم زدن زندگی مردمه، اونم با جادو جنبل. 

من هر روز میخوام گوش بدم

آره . دشمن من، خودشو خییییلی مؤمن نشان میده. اما مدام دنبال بر هم زدن زندگی مردمه، اونم با جادو جنبل ...

وای دقیقا مال منم همینجوره.ولی کارایی میکنه که صدتا کافر هم نمیکنن.نه فقط در حق من.کلا همینجوره.بخدا شیطون رو درس میدن.از همه بدتر ریاکاری و دورو بودنشونه.منم از امروز گوش میدم ان شاالله شرش از زندگیم برداشته بشه. 

2706