2726

ضمنا طرز گفتنتون قشنگ نبود این یعنی بی تجربگی ارتباطی😂میتونستین بگید متاهلا بیان فقط لطفا چون این سری دغدغه ها رو داشتن و درک میکنن

تا بگی حوصله بی تجربگی مجردارو ندارم

روز وصالی که ندارد فراق/دل ز همه بر کنم از بهر تو💗از خود عزیزم بابت تمام روزایی که به اندازه کافی دوستش نداشتم و سرکوبش کردم معذرت میخوام. بابت همه ی روزایی که بیشتر تلاش نکردم، باختو قبول کردم و امیدم رو ناامید کردم معذرت میخوام. بابت تمام روزهایی که اعتماد به نفس کافیو نداشتم و به دیگران اجازه توهین دادم معذرت میخوام.خود عزیزم، دوستت دارم، میبخشمت، میپذیرمت🌿🌱🍋

[QUOTE=185009076]الان شما روان شناس هستید؟این طرز حرف زدن درست نیست چون حرف من چیز دیگه ای بود و صحبت شما یک چیز دیگ ...[/QUOعزیز دلم بله روانش شناسی خوندم مقطع کارشناسی ارشد متوجه حرف شما هم شدم شما میگی ۵۰ درصدخانمای متاهل خودشون تو زندگی خودشون موندن چطور راهکار بدن منم گفتم خوب شما راهکار بده بجای دادن صورت مساله ی جدید اوکی؟!شما اومدی انگار دفاع از حقوق مجردها نه اینکه راهکاری برای حل مشکل ایشون بدید انگار شما متوجه منظور من نشدید

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ای بابا من یه جاری دارم شونزده ساله شوهرش شهرستانه خودش تهران دو تا احمق دلشون خوشه زندگی میکنن .... ...

😐اینا کین دیگ

میگن دوریو دوستی😂😂😂

وقتی کسی ن دوستت داره نه بهت محبت میکنه نه توجه میکنه.نیاز نیست تو مهربونیتو بهش ثابت کنی گاهی باید مث خودش باشی
سریع گارد میگیرن منم گفتم خوب شما نظرت رو درمورد موضوع بگو میگه متوجه منظورم نشدی و ریپلای نکن و.... ...

کلا عصاب نداشت بنده خدا😁

اگر انسانی، انسانی را بخاطر گناهی سرزنش کند، نمیرد تا خود به آن گناه دچار شود...
2728

من ک اگه بودم یک ثانیه هم شوهرمو تنها نمیذاشتم، الانم شوهرش ک اومد بگه من راضی نیستم تو بخاطر من همش تو راه باشی، منم میام پیش تو این جوری بیشتر هم پیش هم هستیم و دلمون واسه همدیگه تنگ نمیشه....

بھترین راھش اینہ یہ نوبت مشاورہ بگیرن دوستتون ھماھنگ کنن باھم۔برن  مشاورہ  ضمنا شوھر آدم۔ ...

چه اصراریه شوهر رام خانم بشه؟هر طرف درست بگن حق با اونه طرف مقابلم با استدلال میپذیره.مردانگی را از مردان نگیریم.بعدش خود مازن ها بدبخت میشیم.

توکل به خدا رمز موفقیت،برای عاقبت بخیریم.التماس دعا
چه اصراریه شوهر رام خانم بشه؟هر طرف درست بگن حق با اونه طرف مقابلم با استدلال میپذیره.مردانگی را از ...

نیازہ عزیز 

وقتی ھستن مردای کہ خلق وحشی واخلاق خراب دارن رام بشن 

مردانگی رو از مرداتون نگیرید خانوما دور ھمی با تعدد زوجات آقھم۔بسازیمو واز این قبیل چیزا درستہ😂؟؟؟؟؟

دوستتون انتخاب مناسبی کرده بهتره با شوهرش بره شهرستان مثلا میتونید شما به شوهرش بگید که با دوستتون ح ...

برا چی بک غریبه باید دخالت کنه .همون مادر شوهرش عالی بوده .واینکه خودش باید به همسرش بگه بخاطر خودت میام عزیزم

برا چی بک غریبه باید دخالت کنه .همون مادر شوهرش عالی بوده .واینکه خودش باید به همسرش بگه بخاطر خودت ...

میدونم ولی ماشالله جدیدا میگن اگه من بگم طرف پررو میشه برای همین اینجوری گفتم وگرنه اگه خودش بگه که خیلی بهتر هم میشه و رابطشون افزایش میابد

ضمنا اصراریم نیست  سیاست ھست فرق دارن باھم

مقصودم شما نیست کلا باب شده خانمها دوس دارن مردان رام و غلام خودشون کنن برای من سیاست زنانه با رام کردن مطلق فرق داره.اگر مقصود شما چیز دیگه ای بود من معذرت میخوام 

توکل به خدا رمز موفقیت،برای عاقبت بخیریم.التماس دعا

بستگی داره 

مورد بود به خاطر راه دور طلاق گرفت . میگفت نمیتونم شهر غریب زندگی کنم جدا شدن .خانمهایی هم هستن میرن خارن از کشور تا سالها زندگی میکنن  ککشونم نمیگزه . بستگی به ادمش داره . 

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(

وا من بودم همون اول باهاش میرفتم شوهر گناه داره من تو عقد یماه یماه جای شوهرم میموندم پرو که نشد هیچ کلیم بهم وابسطه شد و ازم تشکر میکرد بابت بودنم

توجه کنید ... همه یآدما جنبه‌ی رابطه‌ی جدی رو ندارن بعضی ها باید همیشه هول و دم دستی بمونن 🙂
2706