2733
2734

مامانم خیلی اذیتم میکرد. تو جمع میزد تو گوشم . هیچوقت حمایتم نکرد و همیشه بهم میگفت چشات چپه زشتی عقب مونده . حالا اینا به کنار . وقتی میومدم حرف بزنم مسخرم میکرد تو جمع . کتکم میزد . تو خونه همیشه دعوا بود من کتک نیخوردم. بابام کتکم میزد . هرموقع خونه میمونه اذیتمون میکنه وتا ۳ صبح نمیذاره بخوابیم . خونمون کوچیکه خراب شده و نمیشه آسایش داشت . یادمه تو مدرسه همه یه چیزی رو خوب میدونستن . اون تو خونه منو اذیت میکرد و من جوابشو میدادم میخاستم اذیتم نکنه میمومد مدرسه . میومد به ناظم ها و..... حرف مفت میزد یا زنگ میزد آبرومو میبرد . یادمه کلاس ۶ بودم یه روز فقط کلاس مارو نگه داشتن تو حیاط دسط آفتاب یک ساعت درمورد والدین و...... باهامون حرف میزدن . انقد ناراحت بودم که نگو دوستامم میدونستن و اذیتم میکردن . اونام یادگرفته بودن هرکاری من میکردم میرفتن میگفتن و مسخرم میکردن . بخاطر همین چیزا عذاب کشیدم همش تقصیر اون بود . خدایا چطور میتونم خودمو بکشم ؟ از ناراحتی گوشت تنمو چنگ میزنم . ناراحتم ناراحت دلم میخاد خودمو بزنم هرروز صبح پامیشم اذیتم میکنه همش میگه بیتربیت بیتربیت خدایا منو ببر یه جای امن . اصلا خدا وجود نداره 😭😭😭😭😭😭 چرا تو ۱۷ سالگی انقد افسرده و خسته بشی ؟😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 دیگه گریم نمیاد فقط سرمو میکوبم تودیوار همین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سرتو گرم کن ب درست فعلا بعدم میری سرکارو ازدواج. 

روز وصالی که ندارد فراق/دل ز همه بر کنم از بهر تو💗از خود عزیزم بابت تمام روزایی که به اندازه کافی دوستش نداشتم و سرکوبش کردم معذرت میخوام. بابت همه ی روزایی که بیشتر تلاش نکردم، باختو قبول کردم و امیدم رو ناامید کردم معذرت میخوام. بابت تمام روزهایی که اعتماد به نفس کافیو نداشتم و به دیگران اجازه توهین دادم معذرت میخوام.خود عزیزم، دوستت دارم، میبخشمت، میپذیرمت🌿🌱🍋
نه من فقط درد وناله میکنم 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

خب چرا میزنن دلیلش چیه 😐

طول عمر آدمی نیم نگاهی بیش نیست، وای از این بی حرمتی با جان انسان میکنند، در دنیایی ک هیچ کس بی عیب نیست چه کسی  می‌تواند تو را مقصر بداند، در قضاوت همه حق را ب تو دادند ولی، نکته اینجاست ک من راز نگه دار ترم 
2738
2706