2410
2553
عنوان

هفته چند بستری میکنن برا زایمان طبیعی

| مشاهده متن کامل بحث + 2195 بازدید | 29 پست
چند روز مهم نیس  برا زایمانت چیکارا می کنی؟ پیاده روی داری؟ نزدیکی داری؟

پیاده روی دارم‌اگ‌تاثیر داره پ چرا درد نمیگیره

زندگی چیست خون دل خوردن زیر بار آرزو مردن..... دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عجله نکن سر بچه را تو لگنت حس می کنی؟

چجوری باید حس کنم؟بلد نیستم

زندگی چیست خون دل خوردن زیر بار آرزو مردن..... دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻
2720
ادم احساس می کنه بچه با سرش به واژن فشار میاره

این احساسو گاهی دارم مثلا یبار دوبار در روز

معاینه شدی؟

نه چهارشنبه میرم برای معاینه

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگیتان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)
2714
بسلامتی فقط خودتو سفت نگیر تا راحت معاینه کنه

😫😫😫

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگیتان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)
اخه اینجا خیلی میان و میگن معاینه سخته و استرس میدن در صورتی این طور نیست

سعی میکنم اصلاااااا به این چیزا فکر نکنم

فقط به این فکر میکنم که قراره نی‌نیم دنیا بیاد و ببینمش سالم و سلامت

اخه اینجا خیلی میان و میگن معاینه سخته و استرس میدن در صورتی این طور نیست

بدن با بدن فرق میکنه بعضی ها دردشون نمیگیره بعضی ها دردشون میگیره من هفته پیش معاینه شدم دردم گرفت جیغ میزدم 

2706