2726

۳۸ هفتم

اگ خودم دردم نگرفت چند هفته بستری میکنن؟

دکترم نگفته کی وقت زایمانته پرسیدم گفتم وقت زایمانم کیه گف ۳۹ هفته 

چجوری میگن تا ۴۱ هفته صبر میکنن؟

روزگار آنطور که میخواستم بامن مهربان نبود خدا هم ساکت تر از آن بود که تصور میکردم....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻

مگه هر هفته الان نمیری چکاب؟

دکتر ببینه هنوز نزاییدی و دردت نگرفته وقتش که بشه خودش دستور بستری و القای درد میده احتمالا

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگیتان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مامان ریحانه جون شما زایمان کیه؟

والا سونوهام زدن ۱۵و۱۶اردیبهشت

با تاریخ آخرین پریودمم همون حدودا میشه

الان ۳۷هفته‌ام

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگیتان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)
۴۰ هفته تمام،،

چرت یسریا میگن ۴۱ هفته بستری میکنن

روزگار آنطور که میخواستم بامن مهربان نبود خدا هم ساکت تر از آن بود که تصور میکردم....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻
بسلامتی اولیه؟ شکمت داره میاد پایین؟

سلامت باشی

بله اولیِ

آره تقریبا میشه گفت اومده پایین

2706