2726

چندتا مشکل دارم .یکی بلند کردن نوزادم که مامان قربونش بشم ۵ کیلو دکتر گفت از ۳ کیلو بیشتر بلند نکن .دومی اینکه چیا میشه خورد من خییلی اسهالم و شقاقم شدید شدیدتر شده و دارم درد میکشم .سوم اینکه من پاهامو باز کردم مشکلی پیش میاد

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
پاهاتو باز کردی ینی چی؟ من عمل کردم بچم ۷ ماهه بود شوهرم بلندش میکزد میشست. شقاق و یبوست یکی دو هفته ...

جوراب واریس یا همون کش .همسرم دیگه مجبور شدن برن سر کار ...شکمم کار میکنه بدجور از تزس درد هیچی نمیخوزم ولی خوب شیر میدم نمیدونم چه کار کنم

شقاق من با ببخشید اسهال درد بدتری داره 

شقاق خیلی بده من پزشکم گفت باید خونرسانی شه تا بهتر شه‌ . باید دائم با عرض پوزش مقعدتو ماساژ بدی و گرمش کنی انقد مارگساز یده هر چی خون رسانی بیشتر شه زودتر زخمش جوش میخوره . گرمشم بکن با کیسه ابجوش. بعد دستشویی کامل خشک کن من اینجوری درمان کردم

روانشناسی کودک
نه بعد از لاپروسکپی برا صفرا که میگن یه هفته ببندین شما بعد از  عمل چیا میخوردین

وای من هیچی نبستم هیچی نگفت دکتر فقط گفت راه برو بعد عمل روزی دو ساعت راه رفتم‌. من فقط سوپ میخوردم زیاد حبوبات و چربی نخور اوایل اذیت میشی سوپ جو با مرغ بخور برنج کم بخور

روانشناسی کودک

بازرگانی تسمه پیشرو ، از سال 1368 فعالیت خود را در زمینه فروش انواع تسمه وتسمه نوار نقاله آغاز کرده که طی چند سال آخردرصنعت تسمه جایگاه خوبی پیدا کرده است. این بازرگانی با دادن اطلاعات کافی و ارائه انواع تسمه باکیفیت آماده همکاری با تمامی صنعت ها و کارخانه ها را دارد.

تهران ، سعدی جنوبی ، کوچه نفیسی ، پاساژ جوانشیر ، طبقه دوم ، پلاک 2

تلفن :33918635-021

021-33988449      

ایمیل   info@pishrobelt.com

وب سایت    

بازرگانی تسمه پیشرو ، از سال 1368 فعالیت خود را در زمینه فروش انواع تسمه وتسمه نوار نقاله آغاز کرده که طی چند سال آخردرصنعت تسمه جایگاه خوبی پیدا کرده است. این بازرگانی با دادن اطلاعات کافی و ارائه انواع تسمه باکیفیت آماده همکاری با تمامی صنعت ها و کارخانه ها را دارد.

021-33988449      

وب سایت    

وای من هیچی نبستم هیچی نگفت دکتر فقط گفت راه برو بعد عمل روزی دو ساعت راه رفتم‌. من فقط سوپ میخوردم ...

021-33988449      

وب سایت    

2706