2737
2734
نه عزیزم من برعکسش رو میگم پسر بگه ناراحتم اینستا داری یا با هیچ پسری اصلا حرف نزن  اینا دلیلش ...

ببین بعضیا نقش بازی میکنن ادادغیرتی  ها رو در میارن ولی اگر واقعی باشه اعتماد به نفسش کمه ک فکر میونه بقیه رو به اون ترجیح میدی و یا ترس از دست دادن داره یا اعتماد نداره

کلا اعتقاد داریم ترس از خیانت معنی نداره چون اولا که کسی ک خیانت میکنه ذاتش مشخص نیشه بعد ایتکه اگر قرار باشه وفاداری و تعهد با حصار کشیدن ب وجود بیاد دیگ ارزشی نداره 

من حتی اجازه مهمونی مختلط به اصطلاح پارتی رو به هم میدیم

مهم نیست آخر رابطه چی میشه مهم اینه چارچوب خاصی باید رعایت بشه زمانی که تو رابطهدی جدی هستی وگرن ...

حالا اینجور پسری همچین حسی رو به من میده که خودش داره همه غلطی میکنه به دختر فقط گیر میده 

الان ی سری گفتن نامزدشون هم نگفته اینستا نباشه یا هی گیر بده با فلان پسر حرف زدی چی گفتی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا اینجور پسری همچین حسی رو به من میده که خودش داره همه غلطی میکنه به دختر فقط گیر میده  الا ...

خب اخلاق چی میگه؟

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
ببین بعضیا نقش بازی میکنن ادادغیرتی  ها رو در میارن ولی اگر واقعی باشه اعتماد به نفسش کمه ک فکر ...

دلیلش این نیست که خودش کاری میکنه و برای همین به دختر و بقیه هم شک داره و میخواد محدودش کنه ؟

2728
اخلاق چی ؟ پسر خودش همه کار کنه به دختر بگه نه غیرمن اصلا کسی رو ادم حساب نکن 

خب چشمش رو آدم باز میکنه با هرکسی دوست نمیشه

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
ببین بعضیا نقش بازی میکنن ادادغیرتی  ها رو در میارن ولی اگر واقعی باشه اعتماد به نفسش کمه ک فکر ...

یا شاید هم نمیخواد درست رفتار کنه اخلاق خوش داشته باشه محبت کنه دختر هم ناچار با اخلاق و رفتار زشت این کنار بیاد چون دیگه کسی رو نداره

خانما چقدر به دوست پسراتون بها میدید؟

یعنی چی با پسرا حرفم نزن 

مگه اسیر گرفته یا چی؟

چرا همچین اجازه ای میدید؟ اینستاتو پاک کنی؟

یه سوال میکنم ازت .شما پدرت بهت بابت اینستا گیر داده؟

بابات این همه زحمت کشیده بزرگت کرده و هیچ گیری بهت نمیده بعد یکی از راه نرسیده پاشه بیاد بگه این کار و بکن این کارو نکن؟

خود من به شخصه همچین اجازه ای نمیدم

اگه میگه با پسرا حرف نزن یا مریضه یا به تو شک داره که جفتش خیلی بده

ولی هیچ وقت هیچ وقت اجازه ندید چیزهایی که پدراتون بهتون اجازشو میدن یکی دیگه که هیچ نسبتی باهاتون نداره ازتون بگیره

دخترا اینقد خودتون رو بی ارزش نکنید

خط قرمزتون رو همون اول رابطه پررنگ بکشید

بینی به پایین غلاف...فکر کن ...ببین ... بشنو...
2738
خب چشمش رو آدم باز میکنه با هرکسی دوست نمیشه

من که با چند نفر اینجا حرف زدم یا گفتن طرفم پنهان از من خودش هر کاری میکرد یا گفتن بعد ی مدت ترکم کرد من تنها موندم و به خاطر اون همه رو هم ازخودم کلا طرد کرده بودم حتی دوستای دخترم

یا شاید هم نمیخواد درست رفتار کنه اخلاق خوش داشته باشه محبت کنه دختر هم ناچار با اخلاق و رفتار زشت ا ...

قانون خلا میگه ک اگر مثلا یه مانتو میخوای یه مانتوت رو بنداز بره و جای مانتو جدید رو خالی کن بعد مانتو جدیده میاد سرجاش 

و این برا همه چی صدق میکنه 

و اینکه تحمل فایده نداره 

من دوست پسرم پرخاشگره عصبیه در حدی ک بیمارستان الان بستریه ولی حتی با من تاحالا با لحن بد حرف نزده یا تاحالا اخم نکرده چون میدونه ک حساسم و اگر اینکارو کنه دیگ صحبتمون ادامه پیدا نمیکنه 

واقعا خودشون هر غلطی میخوان میکنن میخوان اون طرفشون کوچک ترین ارتباطی هم با پسر دیگه نداشته باشع دلی ...

😂شاش خلن😄اونا هم میبینن تو اینستا یا تلگرام همه دارن همو مخ میکنن میترسن شاید

من کلا به این حرف گوش کردن تا حدی که دو طرف تابع باشن و باهم یه کاری رو نکنن گوش میدم ببینم طرفم خلاف اون عمل میکنه من هرکاری که خودم دوست دارم انجام میدم چون هیچ چیزی ارزش اینو نداره که من از چیزی که خوشم میاد و دوست دارم دست بکشم

منو لایک نکنید روم ریپ بزنید🥺😂                                                                             《اللهم صلی علی محمد و آل محمد》 5 تا صلوات برای اخرت خودتون بفرستید🙃💟                       
دیگه ارتباط نداشتن با پسرای دیگه عادی ترین کار ممکنه وقتی با کسی تو رابطه ای! نیاز نیست تاکید بش ...

چرا ارتباط نداشتن عادیه؟؟؟؟؟؟؟؟/

هر ارتباط با پسری که رل زدن نیس

مثلا خود من کلی دوست پسر دارم که بیشتر مثل برادرن و دوستای خوبین برام

کاملا غیر منطقیه که با رل زدن دوستاتو بریزی دور 

من بین دوستامو عشق قطعا دوستامو انتخاب میکنم

خانما چقدر به دوست پسراتون بها میدید؟ یعنی چی با پسرا حرفم نزن  مگه اسیر گرفته یا چی؟ چرا هم ...

میگم عزیزم.دلیلش این نیست که. خودش هر کاری میکنه و برای همین به دختر و بقیه هم شک داره و میخواد محدودش کنه ؟

یا شاید هم نمیخواد درست رفتار کنه اخلاق خوش داشته باشه محبت کنه دختر هم ناچار با اخلاق و رفتار زشت این کنار بیاد چون دیگه کسی رو نداره

دلیلش این نیست که خودش کاری میکنه و برای همین به دختر و بقیه هم شک داره و میخواد محدودش کنه ؟

میتونه باشه 

تو افرادی ک دیدم مردایی ک خیانت میکنن رو زنشون خیلی حساسن و محدودشون میکنن

میگم عزیزم.دلیلش این نیست که. خودش هر کاری میکنه و برای همین به دختر و بقیه هم شک داره و میخواد محد ...

شما نباید این اجازه رو بدی

رابطه ای که محدودیت بیاره برای ادم یه رابطه ی سمی هست و باید ترک بشه

دختر کسی رو نداره؟ مهم نیس خودش رو که داره

باید به خودش احترام بذاره

اصن اعصابم خورد میشه میام اینجا می بینم خانوما اینجوری رفتار میکنن و اجازه میدن ذدوست پسر/ نامزد/ همسر اینجوری باهاشون رفتار کنه و ازادی های طبیعیشون رو بگیره

2706