2733
2734
نه به هیچ وجه چون ادم اینطوری بهت شک داره

ادم این طوری خودش غلط های زیادی نمیکنه ؟ اصلا هدفش چیه از این که تو هیچ پسری رو کوچک ترین ارتباطی باهاش نداشته باشی جز خودش

بله از خواسته هام بخاطرش خیلی جاها  گذشتم خیلی جاها کوتاه اومدم البته متقابل بوده اونم همین طور بوده چه دوران سه ساله دوستیمون چه حالا بعداز چند سال زندگی مشترک به نظرم دوس داشتن یعنی همین یه جاهایی بخاطر هم کوتاه بیایم از خواسته هامون حتی شده محدود بشیم البته اگه دو طرفه و متقابل باشه وگرنه  یک طرفه هی محدود شدن که اصلا عقلانی نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینستا رو گفت پاک کن بعد خودش نصب کرد ؟عزیزم تا حدی خوبه طرف بگه اصلا حرفی نزن باهاشون

اون موقع من تازه اینستا نصب کرده بودم که باهاش اشنا شدم گفت هیچ کدوم نباید داشته باشیم من کلا بیخیال اینستا شدم بعد از یه مدت طولانی یه دعوا شد من اینستا نصب کردم دیدم اینستا داره ولی خب خودش گفت پسرخالش نصب کرده با اکانت اطلاع نداشته😐

من بعد اون دیگه اینستا داشتم خودشو کشت من اینستا رو حدف نکردم. 

اصلا حرف نزنی باهاشون نمیگه اون اوایل یه خوره گیر میداد که بیرون میری اینجوری کن دانشگاه میری اونجوری کن 

منو لایک نکنید روم ریپ بزنید🥺😂                                                                             《اللهم صلی علی محمد و آل محمد》 5 تا صلوات برای اخرت خودتون بفرستید🙃💟                       
2731
اون موقع من تازه اینستا نصب کرده بودم که باهاش اشنا شدم گفت هیچ کدوم نباید داشته باشیم من کلا بیخیال ...

واقعا خودشون هر غلطی میخوان میکنن میخوان اون طرفشون کوچک ترین ارتباطی هم با پسر دیگه نداشته باشع دلیبش چیه ؟ 

دیگه ارتباط نداشتن با پسرای دیگه عادی ترین کار ممکنه وقتی با کسی تو رابطه ای!

نیاز نیست تاکید بشه روش

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
2738

آدم اینجوری نرمال نیس؛ شکاکه

میدونی چرا حالم خوبه ؟چون تاحالا از حال خوب کسی حالم بد نشده            بهترین ها رو برای اطرافیانت بخواه ؛خدا خیلی مهربونه ؛ بهترین ها نصیبت خواهد شد   قووووول 
اره نامزدم خودش وات ،تلگرام, اینستا نداره ولی من دارم محدودم نکرده ولی اینستارا دوست نداشت پاکش کردم ...

نه عزیزم من برعکسش رو میگم پسر بگه ناراحتم اینستا داری یا با هیچ پسری اصلا حرف نزن 

اینا دلیلش چیه؟

دیگه ارتباط نداشتن با پسرای دیگه عادی ترین کار ممکنه وقتی با کسی تو رابطه ای! نیاز نیست تاکید بش ...

یعنی اصلا هیچ حرفی نزنی انگاری وجود ندارن

من با چند تا دختری که دوست پسرشون اینجوری کرده حرف زدم گفت تهش گذاشت رفت و این دختر تنهای تنها موند همه رو هم پس زده بود

یعنی اصلا هیچ حرفی نزنی انگاری وجود ندارن من با چند تا دختری که دوست پسرشون اینجوری کرده حرف زدم گف ...

مهم نیست آخر رابطه چی میشه

مهم اینه چارچوب خاصی باید رعایت بشه زمانی که تو رابطهدی جدی هستی وگرنه که خب با چند نفر گرم گرفتن صرفا چون میگی این شاید بره 

رفتار چندشیه

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
2706