2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منظورت پوشش ایناس

نه عزیزم منظورم 

بگه اینستا نداشته باش با پسرای دیگه که توی هر محیطی میبینی اصلا حرف نزن اگرم اجازه بده پیج داشنه باشی میگه پسرا رو حذفشون کن 

اینستارو اره بقیه رو مثلا ارتباط با بقیه پسرا رو خودم تا حدی محدود کردم 

😂خودش اینستا نصب کرد 😂

منو لایک نکنید روم ریپ بزنید🥺😂                                                                             《اللهم صلی علی محمد و آل محمد》 5 تا صلوات برای اخرت خودتون بفرستید🙃💟                       
نه عزیزم منظورم  بگه اینستا نداشته باش با پسرای دیگه که توی هر محیطی میبینی اصلا حرف نزن اگرم ...

اره ولی اشتب کردم گوش میکردم اون خودش هر غلطی ک فک کنی میکرد 

این جونی ... ارزویی بچگیام نبود خدایی🥺😔💔💔....
2738
اینستارو اره بقیه رو مثلا ارتباط با بقیه پسرا رو خودم تا حدی محدود کردم  😂خودش اینستا نصب کرد ...

اینستا رو گفت پاک کن بعد خودش نصب کرد ؟عزیزم تا حدی خوبه طرف بگه اصلا حرفی نزن باهاشون 

اره خیلی ولی خیلی اشتباه کردم.‌‌..

ب  بزرگی ن، ب آدم بودن احترام میذارم از نی نی سایت آموختم ک ی عده فقط برای عقده گشایی اینجان چون چند نفر عقده ای بخاطر ی لیوان کاپوچینو تعلیقم کردن ●_● "تاکید کردما ی عده" حالا ک تا اینجا اومدی میشه با قلب مهربونت برای حال دلم و قبولی تو کنکور ی صلوات مهمونم کنی واقعا قبول دارم ک دعای نی نی سایتیا گیراس😊

اره عشقم بهم گفت یه سری برنامه هاروحذف کنم وباهیج پسری بجزخودش چت نکنم و....

خب منم قبول کردم

سلام tranquility_آرامش .دلم برات تنگ شده.چراکاربریتولغوکردی😔💔tranquility_آرامش          دوست خوبی بودی ببخشبدکه قدرندونستم💔
دقیقا اره اون خودش این طوری ازت میخواست ؟ میگفت اصلا با بقیه پسرا صحبتی نداشته باش ؟

ارع میگف نباید ارایش کنی بری بیروون والا شوهر میکردم این جوری بام رفتار نمیکردن ک این میکرد 

این جونی ... ارزویی بچگیام نبود خدایی🥺😔💔💔....
2706