2726
عنوان

میخام خودکشی کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 586 بازدید | 53 پست

حالا ی ذره صبر کن صحبت کنیم ببینیم مشکل چیه خوب

همه الان رو کوه مشکلااتن راهش خودکشیه اخه

گفتم غم تو دارم گفتا گمشو کثافت گفتم که مال من شو گفتا با این قیافت؟_گفتم زمهرورزان رسم وفا بیاموز_گفتا وفا رو ول کن چنده حقوق پایه ت؟!_گفتم که پول ندارم اما پر از شعورم گفتا شعور نداری بی پول بی نزاکت _گفتم مگر چه کردم گفتا که خواستگاری _گفتم مگر که جرم است گفتا بی مایه اری!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

هرکی به هرچی میخاپ نرسید باید بره خودکشی،؟؟

اینطوری هم دنیاتو تباه میکنی هم اخرتت رو 

همه اونایی که مطمئن بودن موقع خودکشی پشیمان میشن ومیخان برگردن،اما گاهی شانس نمیارن وتمام 

نکن این کارو ،خودت حقت رواز دنیا بگیر ،با زندگی کردن وتلاشت

2728

نمیخوای قوی و مستقل بودن رو تجربه کنی؟! بخاطر اینکه به دوتا چیز نرسیدی میخوای زندگی رو از خودت بگیری؟؟

صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را که سر به کوه و بیابان تو داده ای ما را😍😁

روحت شاد و یادت گرامی

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃

خودکشی کن اه هر رور هر روز تاپیک میزنین میخوام خودکشی کنم

خب برو خودکشی کن میای این جا که چی میخوای برات فاتحه بفرستیم؟؟؟؟؟؟؟  انگار مردم خودشون کم مشکل دارن 

برو خودتو بکش ملت از دست این تاپیکات راحت شن

خودکشی کن اه هر رور هر روز تاپیک میزنین میخوام خودکشی کنم خب برو خودکشی کن میای این جا که چی میخوای ...

کسی واقعی بخواد خودکشی کنه اینجا نمیگه اینجوری میگن که فقط بیان بگن نکن 

وگرنه کسی بخواد خودکشی کنه ساکت تر از همیشه میره

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃
2706