2733
2734
من سرحالم همه چیم اوکی هستش فقط کوچولو سردرد دارم

همسر منم اصلااااا هیچ علامتی نداشت ولی مثبت بود.

من همه علائم کرونارو داشتم بسیار شدید بجز تب.

من بقدری حالم بد بود که دکتر میومد خونه برای ویزیت

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به خدا من خودم میگفتم قوی ترین سیستم ایمنی رو دارم یک دوساله مریض نشدم اصلا ولی چنان منو از پا دراور ...

مامان منو سه روزه ریه اشو سفید سفید کرد به سرعت باد پیشروی میکنه مامانم رفت برای همیشه 😭😭😭😭منم ۲۵ درصد ریه ام درگیر شد خواست خدا نگه ام داشت قطعا بخاطر پسرم برای همین میگم با اینکه ما همه خانواده ام پزشک بودن نتونستن مامان رو نجات بدن شوخی نگیرید 

2728
من بی اشتهایی دارم، ضعف کمی توی دستامه، گلوم گرفته و اسهال دارم. اینا هم علائم کروناست؟ 

آره ایناهم هست من دیگه اینقدر دکتر رفتم و بدنم علائم عجیب غریب نشون داد که عاصی شدم 

همه ی ایناروهم داشتم کرونا علائم گوارشی هم داره

محو رخسار تو ابلیس شد و سجده نکرد مات و مبهوت فقط گفت عجب سیمایی....💚
منم اولش با سردرد شروع شد بعد بدن درد شدید خستگی شدید طوری که جون نداشتم اصلا تکون بخورم بی اشتهایی ...

من سه روز پیش آب ریزش بینی و بدن درد داشتم

اما الان بهترم

چون همکارم گرفته بودن .رفتم تست دادم

عاشق کوه و طبیعت و گردش.
مامان منو سه روزه ریه اشو سفید سفید کرد به سرعت باد پیشروی میکنه مامانم رفت برای همیشه 😭😭😭😭منم ۲ ...

الهی که روحش شاد باشه ناراحت نباش عزیزم دنیا بی وفاس ماهم کل خونواده گرفتیم و عزیز از دست دادیم 

2738
من سه روز پیش آب ریزش بینی و بدن درد داشتم اما الان بهترم چون همکارم گرفته بودن .رفتم تست دادم

پس خیلی مواظب باش و اصلا به اون تست دل خوش نکن احتمال خطای بالایی داره

مامان منو سه روزه ریه اشو سفید سفید کرد به سرعت باد پیشروی میکنه مامانم رفت برای همیشه 😭😭😭😭منم ۲ ...

خدا بیامرزه

خدا رحمتش کنه

نور به قبرش بباره

عاشق کوه و طبیعت و گردش.
برای من از حلق و بینی نمونه برداری کردن

ما کرونا نداشتیم و آزاد ازمایش دادیم ۴۸ ساعت بعد، اونایی که مشکوک بودن یا تجویز پزشک داشتن ۲۴ بعد

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
همسر منم اصلااااا هیچ علامتی نداشت ولی مثبت بود. من همه علائم کرونارو داشتم بسیار شدید بجز تب. من ...

من سرحالم

اگر جواب مثبت بشه

چند روز باید سرکار نرم؟؟

عاشق کوه و طبیعت و گردش.
من سرحالم اگر جواب مثبت بشه چند روز باید سرکار نرم؟؟

همسر منم کامل سرحال بود.

جواب مثبتش که اومد ۱۴ روز خونه موند

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
2706