2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۲۴ساعت بعد

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگیتان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)
2731
علایم دارید نرید والله رحم کنید همه زنده بیرون نمیان 

به خدا من خودم میگفتم قوی ترین سیستم ایمنی رو دارم یک دوساله مریض نشدم اصلا ولی چنان منو از پا دراورد که فکرشم نمیکرد دیروز کلا چشم باز کردم دکتر بودم تا دم غروبی بدنم کلی عفونت کرده علائم عجیب غریب کرونا همش سرم اومده از همه بدتر بویایی چشاییمو از دست دادم همه چی مزه آب میده و آدم بی اشتباه میشه 

محو رخسار تو ابلیس شد و سجده نکرد مات و مبهوت فقط گفت عجب سیمایی....💚
2738
برای من از حلق و بینی نمونه برداری کردن

برای من ساعت ۲ بعداز ظهر گرفتن جوابش ۹ شب اومد.

برای همسرم ۷ صبح گرفتن جوابش ۴ بعداز ظهر اومد

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
به خدا من خودم میگفتم قوی ترین سیستم ایمنی رو دارم یک دوساله مریض نشدم اصلا ولی چنان منو از پا دراور ...

من سرحالم

همه چیم اوکی هستش

فقط کوچولو سردرد دارم

عاشق کوه و طبیعت و گردش.
به خدا من خودم میگفتم قوی ترین سیستم ایمنی رو دارم یک دوساله مریض نشدم اصلا ولی چنان منو از پا دراور ...

من بی اشتهایی دارم، ضعف کمی توی دستامه، گلوم گرفته و اسهال دارم. اینا هم علائم کروناست؟ 

یکم سردرد چند تا از همکارا گرفتن منم رفتم تست دادم

منم اولش با سردرد شروع شد بعد بدن درد شدید خستگی شدید طوری که جون نداشتم اصلا تکون بخورم بی اشتهایی و روز سوم هم بویایی چشااییم از کار افتاد دیروز دست و پام و صورتم به شدت ورم کرد و از شدت درد ورم داشتم می میردم با کهیر های وحشتناک که خارشش امونمو بریده 

ان شاءالله برا شما راحت باشه من زجری کشیدم که هیچ وقت یادم نمیره 

البته شایدم بدنتون کم آب شده که سردرد دارین ولی تا چند روز خیلی رعایت کنین 

محو رخسار تو ابلیس شد و سجده نکرد مات و مبهوت فقط گفت عجب سیمایی....💚
2706