2733
2734
عنوان

کسی ریاضی خوبه لطفا بیاین خواهشش میکنم 🙏🏻 🙏🏻

| مشاهده متن کامل بحث + 218 بازدید | 19 پست
لطفا بهم بگو چیکا کنم 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 من الان استرس دارم بخدا نمی‌فهمم چی میگی  لطفا عکس بده بهم ...

نه عزیزم اگه همچین چیزی میخوای امکانش نیست. به قدری سوالا راحتن و اب خوردن که تو نباید هیچی بلد باشی که نتونی حل کنی‌ یعنی صفر صفر. از تعریففف فقط تمام جوابا رو میتونی دربیاری. روزت خوش. من به همچین کمکایی اعتقاد ندارم.تا همینجا سعی کردم بهت کمک کنم. ولی تو هیچ تلاشی نمیخوای بکنی.  فرقی نداره دخترمم بودی بیشتر از این کمکت نمیکردم. 

آینده حتما" زیباست.🥰
نه عزیزم اگه همچین چیزی میخوای امکانش نیست. به قدری سوالا راحتن و اب خوردن که تو نباید هیچی بلد باشی ...

پس همون توضیح بده من دارم حل میکنم ❤️ 

لطفا برای بهتر شدن زندگیم و حال دلم صلوات بفرستید دعا کنید🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🥺😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سوال ۴ لگاریتم در مبنای ۱۰ دیگه؟ درسته؟ اگه این باشه حدودی میشه ۰.۹. جواب براکت ها به ترتیب از چپ حساب کن‌. براکت تا جایی که یادمه میشه نزدیکترین عدد صحیح کوچکتر. 

آینده حتما" زیباست.🥰

۵ رو باید فک کنم. ۶ هم لگاریتم x در مبنای ۱۰ مساوی با ۱ بر لگاریتم ۱۰ در مبنای x.یکیشون رو به اون یکی تبدیل کن. یه معادله در جه ۲ میده. حلش کن. طبق اون ایکس رو به دست بیار. 

آینده حتما" زیباست.🥰
2728