2733
2734

دوستان بهم کمک کنید لطفاااا 🙏🏻🙏🏻🙏🏻😭

http://www.upsara.com/images/u314541_.jpg

لطفا برای بهتر شدن زندگیم و حال دلم صلوات بفرستید دعا کنید🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🥺😭
الان شیخ بهایی رو لازم داری نه ما رو    

یادم رفته بود امتحان دارم 😩قبل عید گفته بود جلسه قبل هم یاد آوری نکرد 

حالا نمیدونم چیکا کنم😭🤦🏼‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حیف نخوابیدم وگرنه بهت کمک میکردم چشام باز نمیشه🤦‍♀️

سوال اول به ایکس عدد بده وای بدست میاد رسمش کن

سوال آخرم که سادس بقیه رو باید فکر کنم یکم مخم نمیکشه الان🤦‍♀️

2728
حیف نخوابیدم وگرنه بهت کمک میکردم چشام باز نمیشه🤦‍♀️ سوال اول به ایکس عدد بده وای بدست میاد رسمش ک ...

لطفااا کمکم کن خواهشش میکنم کلا 10 دقیقه یا 20 دقیقه زمان میبره 

یک خواهری کن در حقم لطفاااا🙏🏻🙏🏻😭

چی شد حل کردی سوالات رو؟ 

سوال اول سمت راستی که میشه y=x  رسمش کن. سمت چپی هم اول عدد بده y= log x در مبنای ۳ رو رسم کن. بعد دو تا نمودار رو ببر سمت راست به خاطر x-2بعد yها رو قرینه کن. یعنی نمودار رو به نسبت محور ایکس ها قرینه کن. 

آینده حتما" زیباست.🥰
2738
چی شد حل کردی سوالات رو؟  سوال اول سمت راستی که میشه y=x  رسمش کن. سمت چپی هم اول عدد بده ...

ن حل نکردم 

میتونی عکس بفرستی لطفاا بفرست خواهشش میکنم 🙏🏻 🙏🏻 

چی شد حل کردی سوالات رو؟  سوال اول سمت راستی که میشه y=x  رسمش کن. سمت چپی هم اول عدد بده ...

عکس ارسال میشه من لینکش کردم ک تو گوگل نره دبیر ببینه

لطفا عکس بده 🙏🏻😭

سوال دو دامنه ی تابع هم که خیلی ساده است. شرایط مبنا و عدد لگاریتم رو برو از تو تعریف لگاریتم ببین. میدونم چیه ولی میخوام تلاش کنی یه چیزی یاد بگیری حداقل. بعد اشتراک بگیر. اون میشه دامنه 

آینده حتما" زیباست.🥰
عکس ارسال میشه من لینکش کردم ک تو گوگل نره دبیر ببینه لطفا عکس بده 🙏🏻😭

عزیزم یه کم تلاش کن. نمیشه که هلو برو تو گلو. خیلیم ساده ان. کلاس چندمی؟ نمیتونم حل کنم برات بفرستم که. 🤨🤨

راه حل رو کامل برات توضیح دادم. بقیه اش کشیدن عکسه. بجنب. 

آینده حتما" زیباست.🥰
سوال دو دامنه ی تابع هم که خیلی ساده است. شرایط مبنا و عدد لگاریتم رو برو از تو تعریف لگاریتم ببین. ...

لطفا بهم بگو چیکا کنم 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

من الان استرس دارم بخدا نمی‌فهمم چی میگی 

لطفا عکس بده بهم حل کن برام

الان بعد از امتحان میشینم کار میکنم این فصلو 

خواهشش میکنم🙏🏻🙏🏻😭

اومدم کمک ولی بلد نیستم 🤦🏻‍♀️دیروز امتحان داشتم نخونده بودم

قبل از اینکه امضام رو بخونی یه حمد و صلوات مهمونم کن🌱🍃کنکوری ۱۴۰۰اگر موفق شدی راهنماییم کن چطوری موفق بشم .🙏🏻🙂می خوام یه دختر گوگولی باشم که شبا عروسکاش رو می گیره تو بغلش می خوابه 🙂 می خوام بچه باشم تو جامعه ای مشکلات دوبرابر سنمن .آقا من دلم می خواد دختر خونه باشه بچه خونه باشم نه زن خونه 🙂می خوام دغدغم باشه تموم شدن چیپسم و کیک خامه ای هام 😅نه جواب ندادن و نگرانی از ترک کردن کراشم 😶💔 آقا من می خوام جوراب گل کلی بپوشم موهام خرگوشی ببندم بپرم تو آغوش داداش و خانواده ای که هرگز بغلم نکردن 🤦درد می دونی یعنی چی ؟اون قدر نقطه خالی داشته باشی که نمی تونی برای پر کردنشون توازن برقرار کنی 😇امیدوارم حال همه خوب باشه

سومی هم خیلی اسونه. تعریف لگاریتم رو بلد باشی به راحتی با دو تا تساوی حلش میکنی. میشه یه معادله ی درجه ۲. به راحتی حل میشه دو تا مقدار برای ایکس نیده یکیش مبنای مورد سوال رو میکنه صفر پس اون نیست. اونیکی رو میذاری جواب لگاریتم رو درمیاری 

آینده حتما" زیباست.🥰
2706