2737
2734

خانما خیلی حالم بده

دلم میخواد درد ودل کنم گریه کنم بدونداینکه یکی سرم داد بزنه بگه تقصیر تو هست خودت کردی تو کی هستی مگه فقط گوش بده بعد قضاوت کنه

یه پیج دارم آنلاین هست مشاوره هم مبده اما فک نکنم تبریز باشه 

اولش یه خواننده خاموش بودم😎ولنتاین97عضو شدم با کاربری 🍁خزان🍁21مهر 99سوپرایز شدم و تعلیق شدم یهووویی🧐😟خلاصه که یه تعلیقی ام به دلایلی نامعلوم😶🤐🤫

فکر کنم شماره‌ی 1480 رایگان مشاوره میده 

طول عمر آدمی نیم نگاهی بیش نیست، وای از این بی حرمتی با جان انسان میکنند، در دنیایی ک هیچ کس بی عیب نیست چه کسی  می‌تواند تو را مقصر بداند، در قضاوت همه حق را ب تو دادند ولی، نکته اینجاست ک من راز نگه دار ترم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

طعم واقعی رابطه

🟣تا زمانی که خود واقعی مان شکل نگرفته , تلاش در تغییر دیگران داریم ...

🟣ما دیگران را دستکاری میکنیم , چرا که احساس میکنیم درست نیستند,

🟣ما خودمان را معیار قرار میدهیم واحساس میکنیم با ما همخوانی ندارند وبه این نتیجه می رسیم آنها پر از ایرادند...

🟣در واقع ماییم که نتوانستیم به یک وحدت روانی دست پیدا کنیم

🟣واین ما را به شدت  به وحشت می اندازد .....

🟣که اگر اینسان بادیگران ناهمخوان باشیم , پس چقدر تنهاییم...

🟣پس شروع میکنیم به تغییر دیگران  ....

🟣و ترجیح میدهیم باور کنیم این دیگرانند که ناهمگون وناهمخوان و مشکل دار....است.

🟣در اصل بی ثباتی , ناهمخوانی و عدم یکپارچگی  خودمان را به دیگران نسبت میدهیم...

🟣افسوس دیگر این است که  تا زمان نرسیدن به یکپارچگی روانی تلاش ما برای عشق ورزیدن به دیگری و شناخت او بیشتر معطوف به تغییر شکل دادن  و کنترل او میشود تا رها شدن در عشق.....

https://chat.whatsapp.com/LdhlpLTxKyvLvRLI7X83ex

🏩 کلینیک آموزشی و درمانی آوای رشد

واقعا

بله گلم 

طول عمر آدمی نیم نگاهی بیش نیست، وای از این بی حرمتی با جان انسان میکنند، در دنیایی ک هیچ کس بی عیب نیست چه کسی  می‌تواند تو را مقصر بداند، در قضاوت همه حق را ب تو دادند ولی، نکته اینجاست ک من راز نگه دار ترم 
2738
مشکلت چیه عزیزم

مشکلم اینه که خانواده شوهرم اذیت کردنم به خانوادم گفتم ن تنها پشتم نگرفتن بلکهذبیشتر فوش دادن

حالم خیلی خرابه شوهرم هم همش باهام دعواذمیکنه

جایی ندارم برم.دو روز اروم بشم دلم داره میترکه

مشکلم اینه که خانواده شوهرم اذیت کردنم به خانوادم گفتم ن تنها پشتم نگرفتن بلکهذبیشتر فوش دادن حالم ...

حسنا حیدری زوج درمانی و مشکلات خانواده رو مشاوره میده.بگو حسن زاده شما رو معرفی کرده

رایگانه یا هرنیه داره

فقط هزینه‌ی شارژت کم میشه هزینه‌ی دیگه ای نداره 

2706