2058
2061
عنوان

کجای صورتتون رو دوس دارین؟

40145 بازدید | 1182 پست

کجاتون به نظرتون جذاااااابه؟

عکس بدین ازش😍

مثلا موهاتون

لباتون

چشماتون

ابروهاتون

ناخوناتون😂

من مثلا لبامو با دندونامو دوس دارم چون کج و کوله نیستو سفیده😂😂 

عکس میخوامااااا😍😍😍

میخواهمت و دیگر هیچ...#married💕

چشمام

بینیم

بستن دکمه زیر گلو وقتی خوبه که جلوی رد شدن لقمه حرام رو بگیره                                                                                 اللهم عجل لولیک الفرج  مولاناصاحب الزمان(عج)❤️
2059
2051

همه جام،عشقم منو جنیفرم صدا میزنه،ولی عکس نمیدم😜😜😜😂😂

از الان دلم واسه پسرم میسوزه😥پس فردا می‌خوام برم مدرسه،دنبالش،همکلاسیاش میگن:اوووووف چه مامان جیگری.............بچه ام اعصابش خورد میشه خو😌

چشمام

تاپیک امضام🍃🌺🍃نزد امیرالمؤمنین (علیه السلام) آمد و از ایشان، اسبِ قرمزِ خوش‌ رنگی خواست.حضرت هم به او هدیه داد، بی‌ چشم داشت و کریمانه.وقتی سوار بر آن اسب شد و رفت، امیرمؤمنان این شعر را خواند:«أُریدُ حیاتَهُ و یُریدُ قَتلی، عذیرَکَ مِن خلیلِکَ مِن مُرادِ» یعنی «من برای او حیات و سلامتی را آرزومندم، اما او قصد کشتن مرا دارد».کسی را از قبیله مراد بیاورید که عذر مرا (در اینکه به بدخواه خود محبت می‌ کنم) بپذیرد.سپس رو به دوستان خود فرمود به خدا قسم که این مرد قاتل من است!مردم بارها دیده بودند درستی پیش‌ بینی‌ هایش را، با تعجب پرسیدند پس چرا او را نمی‌ کشی؟پاسخ داد پس چه کسی مرا بکشد..؟! او که دست رد به سینه قاتلش نزد، چگونه ممکن است محبان امیدوارش را ناامید کند؟ #بحارالانوارج٤٢ص١٨٦🍃🌺🍃

لبم 

ناخنام 

چشمام 

نافم🤣به هركي اينو ميگم ميخنده

دخترى در من ساز اميدوارى مينوازد🧚🏻‍♀️☘️                                             گيرم كه در باورتان به خاك نشسته ام و ساقه هاي جوانم از ضربه تبرهايتان زخم دار است؛با ريشه چه مي كنيد؟....گيرم كه بر سر در اين باغ بنشسته در كمين پرنده ايد و پرواز را علامت ممنوع ميزنيد.با جوجه هاي نشسته در اشيان چه مي كنيد؟ ....گيرم كه مي كشيد ،گيرم كه مي بريد ،گيرم كه مي زنيد ....   با رويش ناگزير جوانه ها چه ميكنيد؟🌱💚✌🏻                                  متاسفانه كاربري هايي با نام مشابه به نام من زده شده كه من نيستم😑🙅🏻‍♀️اشتباه نگيريد لطفا🙏🏻 

چشام و رنگ موهام و هاله لبام و لبخند پرانتزیم😎

اگه هیچکس تورو اونجوری که هستی نمیبینه تقصیر تو نیست! آدما به وسعت قلبشون نگاه میکنن میشنون و لبخند میزنن، هروقت رنجیدی یه نگاه به قلب آدمای دور و برت بنداز و بعد عبور کن...هیچ اما و اگری در کار نیست آدمای بزرگ رو باید از قلبهای بزرگشون شناخت...-حاتمه ابراهیم زاده🍃🌙
1718