2737
2734

خانما من کلا عفونتی نیستم تا باردار میشم با عفونت شروع میشم انقباض درد زیر شکم سفتی شکم..امپول زدم و قرص خوردم بهتر شدم خوب نشدم ازمایش دادم تا عفونت دارم با این سری س دوره دارم سفیکسیم ۴۰۰میخورم..راه درمان دیگه هس سنتی طبی چیزی ک عفونت کامل برطرف کنه.میترسم زایمان زود رس بگیرم قندمم بالاس.میدونم انتی بیوتیک جواب نمیده چیکار کنم.تروخدا راه بی ضرری بلدین معرفی کتید.۲۹هفته هستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هندونه اینا بخور تن تن برو دسشویی خودتو خشک نگهدارتا میتونی لخت بگرد من این کارهارومیکنم 

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
حتما عفونته.منم خارش داشتم و تکرر ادرار

اره منم همینحوریم

شنیدم رفع هم نمیشه

منم باردارم

من یه آدم چاق هستم😭در حال رژیمم.هر کی امضام دید،بهم انگیزه بده//هدف اول ۸کیلو کاهش
2738
حتما عفونته.منم خارش داشتم و تکرر ادرار

دکتر حنطوش زاده گفت با سرکه خودم رو بشورم

۱ لیوان سرکه سفید و ۳ لیوان آب . روزی ۲ بار

تقریبا ۱ هفته این کار رو انجام دادم و بعدش دو سه روز یکبار

به کوری کلاس های عرفان حلقه میگم : بسم الله الرحمن الرحیم                               این چه عرفانی هست که محمدعلی طاهری که بنیانگذار فرقه هست نفهمیده دارن ازش فیلم میگیرن؟😆😆😆😆اصولا اونایی که به درجات بالای عرفان می رسن دیده بصیرت پیدا می کنن و از اطرافشون آگاه میشن.این کلیپ رو هم ببینید در مورد همین گروه شیطان پرستی هست:              https://www.aparat.com/v/aLKx2
هندونه اینا بخور تن تن برو دسشویی خودتو خشک نگهدارتا میتونی لخت بگرد من این کارهارومیکنم 

هندونه خوبه.قندم دارم از اونم مبترسم.هندونه دوست دارم.شرت نمیپوشم تو حالت عادی ندارم تو بارداری میگیرم و نمیره

سیستم ایمنیت و ببر بالا ماست پربیوتیک بخور چون انتی بیوتیک ها باکتری مفید هم از بین می برن 

قندم بالاس.میخام فردا برم دکتر.شربت سیستم ایمتی ی وقتای میخورم ترس کرونا امروز نخوردم

2706