1874
2061
عنوان

کیا شوهراشون یا نامزداشون کنارشون به خواب عمیق رفتن😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1331 بازدید | 92 پست

علائم کرونا داری؟

از طریق سایت زیر میتونید با 1500 پزشک متخصص آنلاین گفتگو کنی

امشب رفت مسافرت کاری منم تنهام خوابم نمیبره گشنمم هست

ای شب اول منم همینجوری بودم که رفت

God I love you😄💕          #کادر_درمان     ‌سوال پزشکی و یا سوالی درباره کرونا بود تو تاپیکا تگم کنید.
2032

شوهر منم خوابیده 

فقط 31 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فرشته کوچولوی من، نه من تو رو دیدم، نه تو منو دیدی، بی‌صبرانه مشتاق دیدارت هستم عزیز دلم.😘❤😘 برای گرفتن دستات لحظه شماری میکنم😍😍😍        خدایا مسافر کوچولومون رو میسپاریم دست خودت سالم به ما برسونش❤بچها تاپیک های ختم و صلوات، سرگرمی، عکس منو تگ کنید💙💙🦋
2051
با نامزدت با هم زندگی میکنید؟؟

نه عقدیم امشب پیشم موند بعد چند روز دیدمش باز میره تا ۳ الی چهار روزه دیگه همدیگرو نمیبینیم من باز میرم سرکار

God I love you😄💕          #کادر_درمان     ‌سوال پزشکی و یا سوالی درباره کرونا بود تو تاپیکا تگم کنید.

بنظر من بچسب بهش خوابت میگیره😅

سلام عزیزای دلم من حامی ترنس ها هستم .اونا نجس نیستن.خنده دار نیستن.نشانه اخرزمان نیستن.مسخره نیستن .اوناام مثل ماادم هستن و حق زندگی دارن پس بیاین ما حق زندگی کردن و ازشون نگیریم خنده های نا باعث گریه های شبانه اونا میشه پس بیاین حمایتشون کنیم بجای مسخره کردن
ناچ بیکارم😑

شوهر من میره تو حیاط میخابه

حلالش نمیکنم اول جوونی تنهام میذاره هرشب

منم از ترس سکته میکنم توخونه

تو حیاطم میترسم جونور نیشم بزنه نمیرم 

خوشبحالت کنارته کاشکی منم پیش عشقم بودم توفکرشم خوابم نمیبره

ازدواج کردین باهم؟

خابه خابه چند دیقه یبار بیدار میشه نگام میکنه میگه بخاب عزیزم دوباره میخابه😅😅😐

خدایا میشه امسال کار شوهرم جور شه اونجور که دلمون میخاد و به صلاحه🙏❤واسم صلوات میفرستی دوستم لطفا🌹😍در ضمن ریپلای خییییلی دوس دارم😛😛😁
1718