1874
2061

نامزد من(البته‌من‌خودم میگم شوهر)ی حوری به خواب عمیق رفته که خدا میدونه.

بنده خدا رفته بود ماموریت اومد خوابید نیم ساعت بیدارش کردم تا الان ی کله پا بیدار بود کنار من کم‌کم چشاش بسته شد ولی من خوابم نمیاد اخه😐😂

God I love you😄💕          #کادر_درمان     ‌سوال پزشکی و یا سوالی درباره کرونا بود تو تاپیکا تگم کنید.

هنوز سرکاره

تو یک زنی…لباس خوب بپوش !برای خودت غذای خوب بپز !خودت را به صرف قهوه ای در یک خلوت دنج میهمان کن !برای خودت گاهی هدیه ای بخر !وقتی به خودت و روحت احترام می گذاری ..احساس سربلندی می کند..آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمی بری و اگر قرار است انتخاب کنی،کمتر به اشتباه اعتماد می کنی، یادت باشد ….برای یک زن عزت نفس غوغا میکند!

علائم کرونا داری؟

از طریق سایت زیر میتونید با 1500 پزشک متخصص آنلاین گفتگو کنی

2032
2050

همسر من تو دود عمیق رفته😄

داره قلیون میکشه

ایتالیایی به ایرانیه میگه:ونیز بی نظیره فکر کن یه شهر کلا رو آبه......ایرانیه میگه:باید ایران و ببینی تو فکرشو کن یه کشور کلا رو هواست😄😄

همسر منم اگه کنارم بود الان غرق خواب بود. برای یه موضوعی مجبور شد یک روزه بره شهرستان

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

منم‌شوهرم سرکار ۲میاد

کباب_برگ  سابقم😍 بخداخسته شدم‌ازدست این نی نی سایت.....فلان شده ۱۰بارتاحالا کاربری ساختم بی دلیل تعلیق میکنه فکرکرده من ازرومیرم شماره‌کل اقوامو مونده میزنم ولی ازاین سایت نخاهم رفت🤭
1718