2726

شاید باشه

🤩من دختری از تبار بلوچستانم 😍یه دختر پر انرژی شاد و شنگول 😍.  میشه برای رسیدن به حاجتم برام صلوات بفرستی🥺فرستادی بگو منم برات بفرستم😘. راستی نی نی سایتی ها خیلی دوستون دارم😜. ماچ به کله هاتون😝😽😽

ببخشین من خودم رئیس شرکتم 😁

🤩من دختری از تبار بلوچستانم 😍یه دختر پر انرژی شاد و شنگول 😍.  میشه برای رسیدن به حاجتم برام صلوات بفرستی🥺فرستادی بگو منم برات بفرستم😘. راستی نی نی سایتی ها خیلی دوستون دارم😜. ماچ به کله هاتون😝😽😽

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ببخشین من خودم رئیس شرکتم 😁

سوال این بود من انبار داری دارو سازی  امتحان دادم قبول شدم الان موندم چی کنم برم نرم چون قبلا یه کارخون ای کار میکردم یعنی پدرم دراومد بیس چهاری شبانه کار میکردم میخواستم ببینم تایمش چطوره حقوقش چطوره بارم باید بزنی؟

سوال این بود من انبار داری دارو سازی  امتحان دادم قبول شدم الان موندم چی کنم برم نرم چون قبلا ی ...

تو این اوضاع بیکاری خدا رو شکر قبول شدین

شما حالا دو سه ماه برو سر کار اگه از شرایط و حقوقش راضی بودین چه بهتر وگرنه استعفا بدین

از قد کشیدن یکدیگر نترسیم ما همه درختان یک جنگلیم. 
سوال این بود من انبار داری دارو سازی  امتحان دادم قبول شدم الان موندم چی کنم برم نرم چون قبلا ی ...

بنظر من خوبه،من میگم برو چندوقت کار کن،اگه خوب بود ادامه بده اگه نه هم خودت از کار بیا بیرون،ولی بنظرم کارش خوبه،اینجا فکر نکنم کسی بتونه کمکت کنه