2726
عنوان

🏴اخرین پیامی که کپی کردیو پیست کن اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 1688 بازدید | 153 پست
درکلاسو باز کردم رو نیمکت اول نشستم محدثه کنارم نشست تو و سارا نیمکت عقب گفتی اسمت چیه ابروهات چی شد ...

😂👌👌👌👌

هی تویی ک داری اینو میخونی من از ته دلم دوسِت دارم و خوشحالم ک باهات تو یه زمان زندگی میکنم... فکرشو بکن ممکنه منو تو یه جای این دنیا جای پای همدیگه قدم برداشته باشیم.یا اتفاقی همو دیده باشیم.ب لباس هم یا صورت هم خیره شده باشیم .شاید والدینمون دوست بودن یا بچه هامون دوست بشن....میبینی چقد حس خوبیه اینکه کنار هم زندگی میکنیم؟ ما باهم جمعیت دنیا رو تشکیل دادیم...من عاشق زندگی و دنیا هستم...عاشق توییم ک اینو میخونی...💜 لبخند از ته دلت آرزوی قلبیِ منه.💜..مراقب خوبیای دنیا باشیم باهم... 🦄

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آیا میدانستید یه نوع مار وجود داره که در هر ثانیه بدنش نیم سانتیمتر رشد میکنه ، یعنی در هر ۲۰۰ ثانیه یک متر!!

اما به محض اینکه دهان مار با بدنش تماس پیدا کند میمیره؛

این مار تنها ماری است ک فقط توسط خودش کشته میشه

محل زندگیشم موبایل نوکیاست😂

https://wتوی نت صدامی

تو لحن ربنامی

فقط خودت خدامی

خدا، بگو باهامی!

می‌خوام برم ماهمو پیدا کنم

تلخی روزگارو حلوا کنم

دنیارو تا تهش تماشا کنم

روزه‌مو با ستاره‌ها وا کنم

می‌خوام حساب کتاب کنم قلبمو

مثل یه آدم، با خدا تاکنم

زمزمه ی دعامو...

صدای ربنامو...

گریه ی بی‌صدامو...

خدای من بگو داری هواموCلم

دلٺ درماندھ میمیࢪد اگࢪ غافل شوی از او، به هࢪ وقٺی صدایش کن حمایٺ میکند حٺما❣️الله❣️        💚بر جمال دلربای مهدی صلوات💚
2728
انگور نیست گاوه فکر کنم

اگه گاو منظورت منه میتونی راهتو بکشی بیرون فحشم ندح لطفا

هی تویی ک داری اینو میخونی من از ته دلم دوسِت دارم و خوشحالم ک باهات تو یه زمان زندگی میکنم... فکرشو بکن ممکنه منو تو یه جای این دنیا جای پای همدیگه قدم برداشته باشیم.یا اتفاقی همو دیده باشیم.ب لباس هم یا صورت هم خیره شده باشیم .شاید والدینمون دوست بودن یا بچه هامون دوست بشن....میبینی چقد حس خوبیه اینکه کنار هم زندگی میکنیم؟ ما باهم جمعیت دنیا رو تشکیل دادیم...من عاشق زندگی و دنیا هستم...عاشق توییم ک اینو میخونی...💜 لبخند از ته دلت آرزوی قلبیِ منه.💜..مراقب خوبیای دنیا باشیم باهم... 🦄
چرا مال من پیست نداره نگه میدارم رو صفحه انتخاب میاد 🤔

هیچی کپی نکردی😉

عجب!

😑

اگه گاو منظورت منه میتونی راهتو بکشی بیرون فحشم ندح لطفا

عزیزمن چی میگی شما  ایشون اصطلاحه خدایا منو انگور کن رو گفتن من گفتم 

درستش اینه خدایا منو گاو کن

این اصطلاح وقتی به کار میره که کسی  زورتونو درمیاره کنایه است  

آخ 

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
نه گلم با کسی نبود. شخصیت خودشو نشون میده 

این همه آدم اعتراض نکردن بعد اون خانم باید به من بگه گاو

2706