1874
2047

درکلاسو باز کردم رو نیمکت اول نشستم محدثه کنارم نشست تو و سارا نیمکت عقب گفتی اسمت چیه ابروهات چی شده😂گفتم حوصله ندارم حرف نزن یهو محدثه با لهجه یزدیش گفت چقدر بداخلاقی جوابشو بده واولین دعوای چهارنفرمون شروع شد😂😂5سال بعد روزی که ابتدایی تموم شد هرکدوم ی گوشه گریه میکردین گفتم ای بابا اشکال نداره بهم زنگ میزنیم دوباره محدثه گفت چقدر بداخلاقی تو😂 راست گفتم اوایل هرروز بهم زنگ میزدیم دوساعت حرف میزدیم از مدرسه جدید از جو راهنمایی از دوستای جدید... اما گذر زمانه دیگه کم کم تعداد تماسا کم شد.. وبعد از ی مدت کلا قطع..سه سال بعد اول مهر دهم یهو دیدم یکی صدام میزنه برگشتم بغلم کردی مثل بچگیا چرخوندیم اخه تو همیشه قدبلند تر بودی😂😂خیلی خوشحال شدم که توام حافظی دیگه تنها نیستم میدونی که از اینکه تنها وارد ی جمع بشم متنفرم اما دیگه بچهای 8ساله نبودیم که با ی لبخند از ته دل دوست بشیم هردوتامون خیلی تغییر کرده بودم از نظر من تو ی دختر لوس وجلف وعقده ای شده بودی 😂از نظر تو من ی آدم سنگدل بی اعصاب بیخیال 😂😂روزی نبود که بهم تیکه نندازیم رفیقای قدیمی دشمنایی شده بودن که سایه‌ی همو با تیر میزدن... نمیدونم چیشد دقیقا چه اتفاقی افتاد که دوباره حتی بیشتر از قبل دوست شدیم انگار ی لحظه دوباره مهرنگار 8ساله وقتی زنگ تفریح بهم بیسکوییت داد و گفت بامن دوست میشی اومد جلوی چشمام♥️✨تولدت 19 سالگیت مبارک بچه💜(تولد دوستم بود واسش استوری گذاشتم😂😂😂😂) 

علائم کرونا داری؟

از طریق سایت زیر میتونید با 1500 پزشک متخصص آنلاین گفتگو کنی

2059

آیا میدانستید یه نوع مار وجود داره که در هر ثانیه بدنش نیم سانتیمتر رشد میکنه ، یعنی در هر ۲۰۰ ثانیه یک متر!!

اما به محض اینکه دهان مار با بدنش تماس پیدا کند میمیره؛

این مار تنها ماری است ک فقط توسط خودش کشته میشه

محل زندگیشم موبایل نوکیاست😂

https://wتوی نت صدامی

تو لحن ربنامی

فقط خودت خدامی

خدا، بگو باهامی!

می‌خوام برم ماهمو پیدا کنم

تلخی روزگارو حلوا کنم

دنیارو تا تهش تماشا کنم

روزه‌مو با ستاره‌ها وا کنم

می‌خوام حساب کتاب کنم قلبمو

مثل یه آدم، با خدا تاکنم

زمزمه ی دعامو...

صدای ربنامو...

گریه ی بی‌صدامو...

خدای من بگو داری هواموCلم

دلٺ درماندھ میمیࢪد اگࢪ غافل شوی از او، به هࢪ وقٺی صدایش کن حمایٺ میکند حٺما❣️الله❣️        💚بر جمال دلربای مهدی صلوات💚
2051
اگه گاو منظورت منه میتونی راهتو بکشی بیرون فحشم ندح لطفا

عزیزمن چی میگی شما  ایشون اصطلاحه خدایا منو انگور کن رو گفتن من گفتم 

درستش اینه خدایا منو گاو کن

این اصطلاح وقتی به کار میره که کسی  زورتونو درمیاره کنایه است  

آخ 

انقدر نمک روی زخم نباشیم خیلیا اینجا واسه دردله براشون مثل من
1718