1874
2061

تخمک اهدایی می خوای؟

از طریق سایت زیر می تونی درخواستت رو ثبت کنی تا باهات تماس بگیرن و مشاوره بدن

از‌ وقتی که اخوان ثالث گفت برو آنجا که تو را منتظرند، دیگه هیچ جا نرفتم...

اینو کپی کردم گذاشتم امضام بعدش هنو چیزیو کپی نکردم

{ کاربر خانم هستم }                                                                                                                                                                                            از‌ وقتی که اخوان ثالث گفت برو آنجا که تو را منتظرند، دیگه هیچ جا نرفتم...                                                                                                                                                                  My only love is johnny depp
2059

به #کودکان شکلات ندهید❗️

▫️با دادن شکلات به آنها لطف نمی‌کنید

بیماری قلبی ، افسردگی ، کوتاهی قد ، لکنت زبان و بی اشتهایی از عوارض جبران ناپذیر مصرف شکلات برای #کودکان است !

نی نی سایت کاری کرد باهام که دیه نمیتونم واسه کسی صلوات هم بفرستم🥴🥴🥴فک میکنم همه دورغ میگن😥😥

یه عدد عشق

ممنون میشم برای مادرشدنم صلوات بفرستید❤خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤عاقبت در یک شب از شب های دور ،کودک من پا به دنیا مینهد...،آن زمان بر من ،خدای مهربان ،نام شور انگیز ❤مادر ❤مینهد...
2051

تو عاشق نبودی ♫ که درد دل عاشقا ♫ رو بفهمی ..♫♬

تو بارون نموندی ♫ که دلگیریه این هوارو ♫ بفهمی..♫♬

تو گریه نکردی ♫ برای کسی تا بدونی ♫ چی میگم..♫♬

دلت تنگ نبوده ♫ میخندی تا از ♫ حس دلتنگی میگم..♫♬

تو تنها نموندی ♫ که حال دل بیقرارو ♫ بفهمی..♫♬

عزیزت نرفته ♫ که تشویش سوت قطارو ♫ بفهمی..♫♬

تو از دست ندادی ♫ بفهمی چیه ترس از ♫ دست دادن..♫♬

جایه من نبودی ♫ بدونی چیه فرق بین ♫ تو و من..♫♬

تقدیر چنین است ک دلم گیر تو باشد

هر لحظه نگاهم پی تصویر تو باشد

تقدیر چنان است دلم بین رقیبان

دیوانه ترین پای به زنجیر تو باشد

انگار گناه است ک در سن جوانی

از حادثه ی عشق، دلم پیر تو باشد

[4/8, 20:10]💐💐💐عصمت ر

اسدالله ن

علی 

ماشالله خ

کاظم خ

رضا 

شاهپور 

کلثوم 

بیگم 

۴۵مرتبه فاتحه(۱حمد و ۳توحید)به نیت شادی روح اموات💐💐💐

[4/8, 20:12] 

[4/8, 21:00]تا ایت الکرسی به نیت یکی از اعضا

[4/8, 21:00] 

فقط 37 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اونایی ک امضام رو میخونید لطفا بگید یا احب من کل حبیب به نیت من 

لینک تایپک ک دادم نینی یار بپاکه اگ بدردتون میخوره اینجام میفرستم مشکلی نیس😐😂

فقط 10 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولدم⁦❄️⁩چالش حرف ناشناس https://harfeto.timefriend.net/16194481865213    اگه حرفی هست میشنوم 💙                                                      یه وقت هایی باید حرفاتو بخوری ، تکبر و خودبینیت رو له کنی، غرورت رو کنار بذاری و بپذیری ک اشتباه کردی.این تسلیم شدن نیست، بالغ شدنه . واقعا خواسته زیادیه هنوزم بعد این همه وقت ازت انتظار یه معذرت خواهی رو دارم ؟بخوام قبول کنی که بهم ضربه زدی .بخوام عین من زجر بکشی . بخوام که همه ی کارا و موقعیت هایی که سرم آوردی گردن بگیری .بخوام چیزی ک من کشیدم رو تو هم تجربه کنی...ولی میدونم نمیکنی ، واین چیزیه که مجبورم قبولش کنم چه بخوام چه نخوام! همه فکر میکنن من کنار اومدم و فقط گاهی ناراحت میشم ، اما نه من همیشه ناراحتم، خوب نیستم اما یادم میاد خوب بودن چه شکلیه ،بنابراین میتونم اداشو دربیارم . تکه تکه ی وجودم ازت خسته شده ، خستم از گریه های مداوم ، از لحظاتی که رعشه به قلبم میندازه .خسته ام از این ک خوشحال بودنم به این وابسته باشه ک تو بهم توجه میکنی یا نه ، خسته ام از اینکه احساس کنم انگار کل دنیا داره رو سرم خراب میشع .اگ حذف کردن من باعث میشه حس کنی زندگی بهتری قراره داشته باشی پس اینکارو بکن ،اگرچه هرگز سعی نکن دوباره برگردی وقتی ک فهمیدی من هرگز مشکل تو نبودم .
1718