2726
عنوان

عکس جهیزیه

109 بازدید | 3 پست

تا یک نفر عکس جهیزیه میذاره فوری یک عده میان گارد میگیرن که نذار یک عده ندارن 

ادمای این سایت سلبریتی نیستن که با دورویی پول در بیارن ازین مملکت بعدم به مردم پز بدن 

ادمای اینجا یک عده ادم معمولین که خونه زندگیشونم چیز خاصی نیست و معمولیه فقط دارن از ذوقشون نشون میدن 

من قبول دارم وضع بده مردم ندارن خیلیا تو حسرتن 

ولی همش از قتل و خیانت و فقر نباید گفت 

من جهیزیه و خونه ها رو که میبینم کیف میکنم 

واسه مردمم کیف میکنم که میبینم زندگی واسشون در جریانه 

امید به زندگی میگیرم 

انقدر گارد الکی نگیرید به خوشیای ساده بقیه

تا حالا ندیدم کسی توی تاپیک جهیزیه همچین چیزی بگه ، معمولا میگن ایششششششش تو سلیقه ی من نیست 😁

نه اتفاقا دیدم یک بنده خدایی گذاشته بود بعد خیلیا نوشته بودن نذار خواهر من شاید یکی نداشته باشه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نه اتفاقا دیدم یک بنده خدایی گذاشته بود بعد خیلیا نوشته بودن نذار خواهر من شاید یکی نداشته باشه

جالبه که یبار یکی از همین کاربرایی که میگفت عکس نذارین مردم دلشون میخواد، رفتم تو تاپیکاش دیدم خودش حسابی اهل پز دادن بود که شوهرم فلان کادو رو برام خریده و من ادکلنای 5تومن کمتر نمیزنم و... 😂

اگر جواب بی ادبی و گستاخی یه عده رو نمیدم، برای حفظ شأن خودمه، وگرنه ضایع کردن آدمای بی شخصیت واسه من کاری نداره، و اینکه دوس ندارم کاربریم بخاطر یه آدم بی ارزش به فنا بره😊
2728