2737
2739

سلام دخترم ۲ سالشه دارم از پوشک میگیرم میدونه جیش چیه و کاملا متوجه هستش ولی خودشو نگهه میداره ب زور الان از صبح فقط یک بار جیش کرده 

چیکار کنم 

راهنماییم کنید خواهش میکنم 

نترسیده؟

موقع جیش درد نداره؟

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

طول میکشه عزیزم.باید خیلی صبور باشین.از شورت آموزشی استفاده کنین.نیم ساعت یه بار ببرین دستشویی ۱۰ دقیقه بمونین اگه کارشو انجام داد بهش جایزه بدین مثلا استیکری که دوست داره

2738

تا سه روز سعی کن آموزش بدی اگر همکاری نکرد دوباره پوشکش کن و یک ماه بعد دوباره امتحان کن و آموزش بده. بچه ها تووی این سن همین طوری هستند. نگران نباش. بهش هم خیلی فشار نیار...بالاخره یاد میگیره

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊
ببرش توالت اب گرم بگیر روش.. شل میکنه خودشو😅

پسرمن تو دسشویی تنها کاری ک نمیکنه جیش وپی پی نکردنه.یا شلنگ میگیره یا دستمال میکشه یا اب باز میکنه.توبالکن جیش میکنه😐

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

تو دستشویی برف شادی بذار بگو هر وقت اینجا جیش کنی جشن تولد داریم و جیش کرد برف شادی بزن و دست بزن و..

تو دستشویی خوراکی و شکلات و..آویزون کن بگو هر وقت جیش کنی یه جایزه داری خوراکی بهش بده میتونی از ترفندهای دیگه هم استفاده کنی دیگه فک کنی خیلی چیزا میاد به ذهنت

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.

سلام عزیزم دختر منم همینجوری بود شاید جالب نبود کارم ولی جواب گرفتم یه سه چهار روزی باهاش بازی کردم یهو وسط بازی میگفتم آی من جیش دارم میرفتم دستشویی درم نمیبستم خداوکیلی اونم خندش میگرفت میگفت آخ منم جیش که میومد اینطوری شد که راه افتاد...یه چندوقتم جهت یادآوری میگفتم 

2706