2726
عنوان

خیلی دوسش دارم

532 بازدید | 41 پست

https://uupload.ir/files/155c_screenshot_۲۰۲۱۰۳۲۶-۱۰۳۶۳۳_instagram.jpgخیلی از این مردای چهارشونه قد بلند دوست دارم عکساشون میزارم . بخدا هرکی از خواستگاری کرده لاغره قیافشم مثل اینایی که من بخوام نیست .وای میبینم دلم میره نمیدونم از چه خانم هایی خوششون میادبرم مثلا بگم ببخشید اقا من شمارو دوست دارم 😐 وای اینا چه زن هایی میگیرن .؟؟؟؟؟؟؟ دیونه شدم

اصن روايت داريم : هركس پست ناجور بگُذارد قطع دسترسي ميشود! دَهنِــتو ببنـد اصن شايد خودت بَـدي! اصن شايد باهات لَجَن! دَهنِـتو ببنـد اصن شايـد ني ني يارا بدن! اصن شايد مُشكل از تو نيس !دَهنِـتو ببنـددير اومدي زودم قطع ميكني؟!دير اومدي زودم قطع ميشي؟! خُــب بِ دَرَك ! فقـط دَهنِتـو ببنـد! :| .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بنطر من اکثرن دختر ریزمیزه دوست دارن😂

واقعا ؟ تف ب شانس من 

اصن روايت داريم : هركس پست ناجور بگُذارد قطع دسترسي ميشود! دَهنِــتو ببنـد اصن شايد خودت بَـدي! اصن شايد باهات لَجَن! دَهنِـتو ببنـد اصن شايـد ني ني يارا بدن! اصن شايد مُشكل از تو نيس !دَهنِـتو ببنـددير اومدي زودم قطع ميكني؟!دير اومدي زودم قطع ميشي؟! خُــب بِ دَرَك ! فقـط دَهنِتـو ببنـد! :| .
مگه قد بلندی؟

نه . تپلم

2706