2733
2734
عنوان

خوب کردن حال دل

95 بازدید | 10 پست

وقتی حال دلتون خوب نیست چیکار میکنید من قبل بارداریم به خودم میرسیدم میرفتم خرید کلی روحیم عوض میشد الان باردارم سختمه برم خیلی

خدایا نی نی تودلمو برام حفظ کن خدایا شکرت ❤️🤲

ما قبلنا میرفتیم روضه حالمون خوب میشد 

الان اونم تعطیله

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ما قبلنا میرفتیم روضه حالمون خوب میشد  الان اونم تعطیله

روضه هم خیلی خوبه وای قبل کرونا میزفتم استخر خرید بیرون پارک چقدر بده این وضعیت کاش برای همیشه بره 😭

گریه میکنم سیگار میکشم میرم پیاده روی موزیک گوش میدم دوش میگیرم هردفعه یه چیز جوابه😁

سیگار نکش خیلی بده برات من یه مدت ارایشگاه کار میکردم همه میکشیدن ولی من جلو خودمو گرفتم چون برا پوست صورت و پیری زودرس تاثیر زیادداره

سیگار نکش خیلی بده برات من یه مدت ارایشگاه کار میکردم همه میکشیدن ولی من جلو خودمو گرفتم چون برا پوس ...

همیشه نمیکشه م اگه گریه و موزیک و دوش و...... جواب نده میکشم البته الان ۱ساله نکشیدم

2738
با نی نی زیاد حرف نمیزنم 😑

چرا عزیزم باهاش حرف بزن براش شعر بخون خیلی لذت بخشه 

من که آی ویافی هستم هرباری که بهم جنین انتقال میدادن هم خودم هم شوهرم با جنین توی شکمم حرف میزدیم و ازش میخواستیم که بچسبه به دلم 

اینبار که جواب آزمایشم مثبت شد باهاش حرف میزنم و براش شعرمیخونم ، اون هفته رفتم سونو ۶ هفتم بود دکتر گفت جنینت دیده نمیشه 

این هفته میرم سونو برام دعا کن که خدا شادیموازم نگیره و جنینم خودشو نشون بده و منم صاحب فرزند بشم💚💚💚