2726

در عین حال که به بقیه محبت میکنی از حق خودت دفاع کن نزار بی حرمتی بشه برات

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
در عین حال که به بقیه محبت میکنی از حق خودت دفاع کن نزار بی حرمتی بشه برات

سعی میکنم.. 👍👍اما بقیه تا میبینن یکم از خودم دفاع میکنم، تیکه یا طعنه میزنن با ب یک نقطه ضعف من گیر میدن. چیزای خیلی الکی... 

ک این عصبیم میکنه. 

مثلاََ طرف آه در بساط نداره و اومده خواستگاریم.. فهمیدم نداره گفتم نه... (حداقل های زندگی رو نداره هیچی) بعد ب من گفت آهن پرست

سعی میکنم.. 👍👍اما بقیه تا میبینن یکم از خودم دفاع میکنم، تیکه یا طعنه میزنن با ب یک نقطه ضعف من گی ...

دفاع کردن نه باید با توهین به کسی همراه باشه یا جوری رفتار نکنیم که دل کسی نشکنیم شما خیلی راحت میتونستید بگید تفاهم نداریم یا یه همچین چیزی طرف ناراحت شده خب

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖
دفاع کردن نه باید با توهین به کسی همراه باشه یا جوری رفتار نکنیم که دل کسی نشکنیم شما خیلی راحت میتو ...

آره خب همینو گفتم... اما از من توقع نداشت چون بهش زیادی محبت کرده بودم.. البته ک پسر خیلی خوبی بود اما وضعیت مالیش قانع کننده نبود برای شروع زندگی و من نمیدونستم 

آره خب همینو گفتم... اما از من توقع نداشت چون بهش زیادی محبت کرده بودم.. البته ک پسر خیلی خوبی بود ا ...

در این موارد قبل اینکه دل بدیم یا دل ببندیم باید از شرایط هم آگاه باشیم طبیعتا ایشون ناراحت شده