1874
2047
عنوان

بچم هنوز اسم نداره..😭😭😭😭😭

872 بازدید | 60 پست

سلام خانوما.. من باردارم. همین الان درد دارم.. یعنی داره شروع میشه😑😐🤨😑😐🤨😐😑

به جای گریه برا درد برا اسم نی نیم دارم گریه میکنم. هنوز اسم نداره.....  فندوقم دختره ... اسمای خوشگل پیشنهاد بدید

شوهرم میگه آیه قشنگه منم میگم یا هانیل یا نورا

در جان من دو قلب دارد ضربان🥰🥰فندوقم خوش اومدی😍❤😍❤😍خدایا تودلیمو حفظ کن.به بزرگیت قسم🙏..همه منتظرا رو شاد کن🌹🌹خدایا شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲

@مرده_شور1400    

در جان من دو قلب دارد ضربان🥰🥰فندوقم خوش اومدی😍❤😍❤😍خدایا تودلیمو حفظ کن.به بزرگیت قسم🙏..همه منتظرا رو شاد کن🌹🌹خدایا شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲

اسم دختر فراوونه

اسم پسر سخته

اسمای انتخابیت هم خوبن 

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زمانی که دختر کوچولوم پا به زمین بزاره 💣 همه چی عوض میشه🤷🏻 دنیا بزرگتر میشه🌍 زندگی قشنگ تر میشه🌳 رویاها واقعی تر میشه🤭 و من میشم خوشبخت ترین مامان دنیا🤱🏻😍 منتظرتم عزیز دل مادر ( خدا جانم ممنون که عدس منو دوباره بهم بخشیدی تو خودت مراقبش باش ) 

علائم کرونا داری؟

از طریق سایت زیر میتونید با 1500 پزشک متخصص آنلاین گفتگو کنی

ایه خوبه

در من یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیارا من میکنم زمانی ک از من میپرسند خوبی؟و من باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم: بله امروز خیلی خوبم...                                                   
2059

هانیل

آیه هم قشنگه

از پدر پرسید روزی یک پسر/بهترین دینها کدام است ای پدر؟/گفت من با دین ندارم هیچ کار/پیش من دین ها ندارند اعتبار/چونکه آوردیم هر دین جدید/اختلاف بیشتر آمد پدید.../کینه ها و دشمنی بسیار شد/جنگ های مذهبی تکرار شد.../خون مردم ریخت بر روی زمین/بارها و بارها با نام دین/نه مسلمانم نه ترسا نه جهود/سر به حکم عقل می آرم فرود/عقل می گوید که عیش بیکران/هست در همزیستی با دیگران/دین ولی گوید که خون کافران/گر بریزی اجر داری بیکران!!/دیگر اندیشان هم آخر آدمند/دین چرا گوید که مهدور الدم اند؟/ من به این علت ندارم دین و کیش/تا نریزم خون همنوعان خویش/تو هم ای فرزند تنها از خرد/پیروی کن تا به مینویت برد/با تمام مردم روی زمین/دوستی کن ،بهترین دین است این
2051

آیه و نورا قشنگن

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤ میشه دعا کنید نی نیم سالم و سلامت دنیا بیاد؟خیلی منتظرش بودیم🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀

مبارکه

انشاءالله به سلامتی زایمان کنی

نورا قشنگه

رونا   مهرسا   دینا   آوینا   آویسا

رکسانا  بنیتا   آسنا  هلنا   هلیا

هستی  سارا     

💜خیابان بهار💚کوچه اردیبهشت💛پلاک ۳                 وزن فعلی ۶۷ وزن هدف ۵۸
1718