1874
2047

استارتر توی تاپیکت میشه ی سوال بپرسم ؟؟

خدا جونم هزاران بار شکر و سپاس بخاطر همه چیز ❤❤❤😘😘😘 امام رضا جونم مرسی ک همیشه سر قولت هستی 😍😍حضرت عباس،قربون بزرگیت برم،اینقدر یهویی بهم گفتی هوامو داری پیش خدا،ک هنوز از یاداوریش غرق خوشحالی ام❤❤❤😘😘😍😍😍😍توجه توجه،در این اکانت دو نفر فعال هستن

علائم کرونا داری؟

از طریق سایت زیر میتونید با 1500 پزشک متخصص آنلاین گفتگو کنی

2059
2051

بچه ها از دیشب موقع نماز صبح 

افتادم ب دل پیچه و بدن درد شدید بخصوص پاهام،سردرد و سر گیجه زیاد،گلاب ب روتون شکمم روانه

ب شدت هم رنگ پریده شدم و زیر چشمم گود رفته 

اینا علائم کرونا هست ؟؟

خدا جونم هزاران بار شکر و سپاس بخاطر همه چیز ❤❤❤😘😘😘 امام رضا جونم مرسی ک همیشه سر قولت هستی 😍😍حضرت عباس،قربون بزرگیت برم،اینقدر یهویی بهم گفتی هوامو داری پیش خدا،ک هنوز از یاداوریش غرق خوشحالی ام❤❤❤😘😘😍😍😍😍توجه توجه،در این اکانت دو نفر فعال هستن
بچه ها از دیشب موقع نماز صبح  افتادم ب دل پیچه و بدن درد شدید بخصوص پاهام،سردرد و سر گیجه زیاد ...

برو تست بده خب

گفتند ک او عاشق گیسوی کمند است👩‍❤️‍💋‍👨موهای من از عصر همان روز بلند است...❣️H❣️
بچه ها از دیشب موقع نماز صبح  افتادم ب دل پیچه و بدن درد شدید بخصوص پاهام،سردرد و سر گیجه زیاد ...

اره عزیزم البته تا تست ندی مشخص نمیشه 

یادمان باشد ... آمدیم که برویم .. ):(♡ امیدی هست ... چون خدایی هست..:)♡ 
شاید

وای واقعا ؟؟😨😨 ینی همرو مبتلا کردم تو خونه ؟؟😭 میترسم برم تست بدم 

1718