2726
عنوان

دختر همسایه بابام اینا 😑😐🤣🤣

39361 بازدید | 368 پست

۴ تا خواهرن بعد این آخریه رفت سرکار آزاد 

اسمش فاطمس بهش میگفتن فاطمه کامندو از بس دعوایی و شر بود از بچگیش

با یه آقایی که تو کار لوازم آرایشه دوس شد وازدواج کرد 

مرده کل زندگیشو بنام دختره کرد ماشین دوتا خونه طلاهای بیسیار😅 خرجای آنچنانی و گشت و تفریح 

دختره دماغشو عمل کرد پرتز لب کرد ابرو و مژه و اینا 

یعنی پلنگ  

حالا دختره مهریشو گذاشته اجرا که من از این بدم میاد میخوام جدا شم میگه خوشگل نیس مرده😑 ماشینشم از زیر پاش کشیده بیرون هر روزم میره ددر و تفریح با رفیقاش

مرده هم عین این بدبختا هر روز و شب میاد التماس و گریه و زاری خونه مادر زنه 

مادر دختره هم به دخترش گفته برو سرزندگیت شوهرت خوبه بسازه 

دختره هم با کمربند افتاده به جون مادرش 

الان چندماهه گذشته دختره میخواس با دوستاش بره مسافرت بیپول شده بود بعد زنگ زده شوهره خرش کرده یه شب راش داده خونشون کلی پول از گرفته دوباره درش کرده الانم مسافرته 

اینا واقعا عذاب وجندان نمیگیرن 

حالا بمادره گفته بچمو نمیخوام برا خودش مهریمم میگیرم خونه هارو هم میفروشم میرم یه جای دیگه میخرم و میخوام مستقل شم 

مامانه هم خیلی ازش حساب میبره بنده خدا

خدایا شکرت به خاطر پسر کوچولوم👶خیلی خوش اومدی سورنا🌹🥀🏵💮🌸💐🌺🌻🌼🌷⚘🌾

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من بودم از زندگی خلاصش میکردم. نمیشه کسی بدی کنه تاوان نده

نزد امام صادق علیه السلام رفتم و گفتم در خراسان همه منتظرند تا قیام کنید و به شما بپیوندند.چرا نشسته اید و هیچ کاری نمیکنید؟ امام به هارون مکی فرمود تنور را روشن کن. وقتی تنور خوب داغ شد به من گفت ای فلانی: داخل تنور شو. من ترسیدم و گفتم ای فرزند رسول خدا مرا به اتش مجازات نکن و از من درگذر. فرمود: از تو درگذشتم. آنگاه امام به هارون مکی فرمود داخل تنور شو.هارون رفت و داخل تنور نشست. امام مشغول صحبت شد و ما با تعجب نگاه میکردیم که چه بر سر هارون خواهد آمد. لحظاتی بعد امام  به او گفت میتوانی بروی و به اموراتت برسی.هارون بلند شد و بدون اینکه اسیبی دیده باشد خداحافظی کرد. امام از من پرسید در خراسان چند نفر مثل این سراغ داری؟ گفتم حتی یک نفر هم نیست. امام بلند شد و در حالیکه ما را ترک میکرد با صدایی آرام فرمود: ما زمانى که پنج نفر یاور مانند این (هارون مکی) نداشته باشیم قیام نخواهیم کرد، ما به زمان مناسب آگاهتریم.

هرغلطی میکنه به کنار اینکه مادرشو زده حالمو بد کرد

میگفتم به اشپزی فقط ختم نمیشه ها 😟😂😁 وای از ان روز که افتد پرده ها. زمانیکه اسب های توانا اجازه ی ورود به میدان مسابقه را نداشته باشند هر الاغی میتواند به خط پایان برسد.وقتی دیدید سایه انسانهای کوچک درحال بلند شدن است .......بدانید افتاب سرزمین شما درحال غروب کردن است   💙💙💙(گل سرخ عزیز من به هر گلخانه ای باشی بدان رویای یک گلدان همیشه با تو خواهد بود)💙💙💙💙💙
ماشالا این قدر که تو امار از زندگیش داری خواهر شوهر هاش ندارن 🤣

مامانش میاد تعریف میکنه 😂

خدایا شکرت به خاطر پسر کوچولوم👶خیلی خوش اومدی سورنا🌹🥀🏵💮🌸💐🌺🌻🌼🌷⚘🌾

وای مرده گیر چه شارلاتانی افتاد بنده خدا 

بیا و ثواب کن 😐👍🏼

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
2706