2733
2734

انقدر خودمو الکی زدم به غش که اگه واقعی هم غش کنم کسی دیگه باور نمیکنه نمیدونم چرا انقدر توش بد هستم  

ما آدم ها دو سبد با خودمون داریم : یکی جلومون آویزونه یکی هم پشتمون ؛ نکات مثبت و خوبی هامونو میندازیم تو سبد جلویی ، عیب هامونو تو سبد پشتی ؛ وقتی تو مسیر زندگی داریم راه میریم فقط دو چیز رو می بینیم خوبی های خودمون و عیب های نفر جلویی !

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

برای شوهرم آره موقع دعوا 😁

حسابی باور کرده دو سه باری 🤭

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
2731

نه در توانم نیس دو رویی ولی تو اطرافیانم مخصوصا مراسم خاکسپاری شده که اتفاقا همه بهشون فهمیدن 

#ملی گرا❤️🤍💚/بمیری به نام ، نمانی به ننگ /🕊🔜 /اثر ظلم محال است به ظالم نرسد/پیش از آنکه تشخیص دهید دچار افسردگی ، هستید یا اعتماد به نفس پایینی دارید ؛ اطمینان حاصل کنید که توسط ، یک مشت عوضی محاصره نشده اید !!  زیگموند فروید  ازت متنفرن چون مدام دارن مخفیانه باهات رقابت میکنن و بت میبازن  به کسانی که به شما حسادت میکنند ؛ احترام بگذارید ، چون تنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند که برتر از انها هستید  ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ...!! من گر نیکم و گر بد تو برو خود را باش ;) 
2738

من نه ولی یه بار از نظر مالی خیلی وضعمان خراب بود رفتم ۸یا۹ روز خونه مادر شوهرم موندیم چون دیگه خونه چیزی نداشتیم بخوریم رفتم اونجا روز نهم خودشو زد به غش پدر شوهر من گفت وای از بس برای شما پخت شست و روفت خسته شده اینجوری شده ولی من کمکش میکردما خلاصه بیرونمون کردن

یه زن عمو داشتم خدا نگهدارش باشه هر جا هست.جدا شد از عموم.اون خدای این کارا بود😀ماها دیگه به غش کردناش عادت کرده بودیم.تو مجلس عمم نمیدونم سر چی ناراحت شده بود یهو اون وسط غش کرد و دراااز به دراز  افتاد بقیه هم چیزی بهش نگفتن و ار کنارش راحت رد میشدن یه ده دقیقه بعد خودش پاشد🤭🤭🤭🤭🤭🤭🤭😁😁😁

2706