2737
2734
عنوان

اصلاازچهره م راضی نیستم

| مشاهده متن کامل بحث + 2307 بازدید | 216 پست

اسی یه نمه لباتو ژل بزن زیر چشماتا بهش برس ابرو و موهاتو رنگ بزن دراخر همه بیروحن بدونه ارایش یکم ارایش کنی از این رو باون دو میشی بعدم به هیچ عنوان زشت نیستی همه معمولین عده قلیل و کمی هستن که زیبایی خدایی دارن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسی ماشالله چه پوست صاف و خوبی داری خوشبحالت

پیجم : @‌music_best369                                               من یه دختر فوق العاده آروم و ساکتم مثل فرشته🙃                البته تا وقتی که نخوای روی شیطانیم وببینی😈                           آرزوم اینه که بتونم آرزوهای بابام و برآورده کنم تا روم بشه به دستای پینه بستش نگاه کنم:)
2731
نه عالی هستی😍خیلی هم محجبه وناز آبجی منم محجبه هست و قیافشم مهربونه.‌.خب معلومه آرایش کنی مو بریزی ...

مرسیی❤

میدونین دعای نی نی سایتی ها خیلی معجزه میکنه؟میشه دعا کنین معجزه زندگی منم اتفاق بیوفته؟من میدونم با دعای شما لطف خدا شامل حالم میشه و امضامو تغییر میدم که به خواستم رسیدم بعد از اینهمه سختی...، دوستتون دارم 🙆‍♀️اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
مثلا چ کنم آرایش ن بلدم ن دوست دارم😬

اگر آرایش دوست نداری باید به پوستت خیلی برسی تا شاداب بشی کرم بزنی میکرودرم کنی میوه زیاد بخوری باید از بیرون و داخل به خودت برسی تا پوستت نشونش بده 

البته دیگه هم ازین فکرا نکنی چون افکار روی ظاهر نمایان میشه

2738

الی جون یه روسری قشنگ ترسرکن به نظرم یکم سفت ترشم‌کن.شل بستی یه جوریه

ابروهاتم میخوای نمیدونم‌یکاریش کن برواریشگاه بهت پیشنهادمیدن چیکارکنی .ولی مواظب باش گولت نزنن😒

ابم زیادبخور

لباتم بالبومیتونی قرمزکنی😍یکم البته

سلام tranquility_آرامش .دلم برات تنگ شده.چراکاربریتولغوکردی😔💔tranquility_آرامش          دوست خوبی بودی ببخشبدکه قدرندونستم💔
ابرو رو باید یک فکری برای رشدش بکنم  بینیمو واقعا عمل کنم؟   از عمل میترسممم   &nbs ...

برداری قشنگ میشه بینیت مشکلی نداره ولی خب اگه میخوای اعتماد ب نفست بره بالا خیلی کمک میکنه 

تیپتم ندیدم ولی مانتو های دخترونه شیک با رنگ‌های شاد و با شال ست بشه و اینجور چیزا تو اینستا پره برو ببین 

اگر آرایش دوست نداری باید به پوستت خیلی برسی تا شاداب بشی کرم بزنی میکرودرم کنی میوه زیاد بخوری باید ...

بیشترین عاملی که باعث میشه یک نفر جذاب دیده بشه اعتماد بنفسی هست که از ظاهر خودش داره حالا نه کاذب ولی درحد اینکه خودت رو دوست داشته باشی عالیه

الی خانم اصلا زشت نیستی کلا هیچ عیبی تو صورتت نیس فقط یه روسری یا شال یه رنگ دیگه بپوش چن تا ماسک اس ...

بلی بلی 

آرایش و مو رو انجام نمیدم 

داخل خونه با موهام ور میرما 

بیرون داخل روسریه

میدونین دعای نی نی سایتی ها خیلی معجزه میکنه؟میشه دعا کنین معجزه زندگی منم اتفاق بیوفته؟من میدونم با دعای شما لطف خدا شامل حالم میشه و امضامو تغییر میدم که به خواستم رسیدم بعد از اینهمه سختی...، دوستتون دارم 🙆‍♀️اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
نه عالی هستی😍خیلی هم محجبه وناز آبجی منم محجبه هست و قیافشم مهربونه.‌.خب معلومه آرایش کنی مو بریزی ...

آره منم محجبه هستم‌بعضی وقت ها که جلو‌آینه موهامو‌میریزم بیرون کلی از قیافم راضی میشم ولی حیف که نمیتونم موهامو‌بریزم بیرون  

2706