2733
2734
عنوان

اگه همین الان بخواین یه جمله از ته دلتون به همسرتون بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 1601 بازدید | 137 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

می فهمی دوست دارم؟ آیا کافی نیست پس چرا هنوز اذیتم میکنی ؟ عاشقتم عاشق خیلی خیلی خیلی دوست دارم حال دلمو خوب کن درمون دردم😍آی قشنگ ترین اتفاق زندگی منننننن

حال خوب دلم به بودن تو  بستگی داره

بیا درگوشت بگم عاشق به معشوق اش میگفت یا منو ببر به خونتون یا بیا یه خونه ما😁

آخیشششش اسی راحت شدم 🙂بدون هیچ شرمی حرفام زدم البته میدونم از یک جمله بیشتر شد. ولی ببخش ای بزرگوار

خدایا دلت میاد؟ دل مهربونم  هنوز فکر دلیه که دلم شکسته.....

خیلی دوستت دارم ولی منو شکستی

بیگناه پای دار رفت نمیدانست بالای دار هم خواهد رفت! چاقو دسته ی خود را برید و محبت خارها را گل نکرد.                                                                       همانطور که دوری دوستی نیاورد، در و تخته هم اصلا با هم جور نبودند.                                                     بار کج هم چه خوب به منزل رسید. به دعای گربه کوره عجب بارونی اومد.                                                    کار از محکم کاری عیب کرد.ماه هم چه خوب زیر ابر پنهون ماند.                                                             اتفاقا پول خوشبختی آورد و ظلم ماندگار شد. تاریخ انقضای ضرب المثل ها هم به پایان رسید.                    عجب دنیای عجیبی ست.
2728

خیلی دوستت دارم..ولی بی پولیت خیلی داره آذیتم میکنه...دوست داشتم خونه داشته باشم ولی عمرا دیگه بتونیم درست کنیم....خیلی ناراحتم

شروع انتظار۹۵/۸/۲۶پایان انتظارم رو خدا میدونه ..دلم شکسته خدایا به بزرگی خودت قسم میدم انتظارم تموم بشه.زندگیم پر آرامش بشه...از ته دل بخندیم .خدایا دیگه امیدی ندارم😔😔

همیشه قبل خوابش زیارت عاشورا میخونه... بهش گفتم قبول باشه عشقم ...🤷🏻‍♀️

❤دنبالِ مردی نباش که موهاتُ ببافه ... مـردی رو بخواه که بتونی بدونِ ترس باهاش رویا ببافی ...مردی که بلد باشه برات لاک های رنگ و وارنگ بزنه خیلی جذابه ولی از اون جذاب تر مردیه که بتونه دنیاتُ، خواب‌هاتُ رنگی کنه ... مردهایِ زیادی بلدن درِ ماشین رو برات باز کنن اما⁣ مردایِ کمی هستن که بلد باشن گره هایِ کورِ اخم هاتُ، گرفتگیِ دلتُ باز کنن ...⁣ میشه کفشِ پاشنه‌دار پوشید و برایِ زمین نخـوردن به مردهایِ زیادی تکیه کرد اما مردی که تکیه‌گاهِ روزهایِ بی کسی‌ات باشه و پناهِ بی‌پناهیات کجا و مردهایِ موقتیِ یه روزه و یک ماهه کجـا ... عزیزم⁣ مردهایِ زیادی هستنـد که بلدن با کارایِ جذاب سرِ ذوقت بیارن اما⁣ موقتی و زودگذرن ... جذابیتشون یه جایی ته میکشـه ...⁣ میدونی آخه آدما از یه جایی به بعد از خودشون نبودن، از خوب بودن‌هایِ الکی و اجباری خسته میشن ...⁣ اونوقته که یا میرن یا بد میشن ... اما مردهایِ واقعی⁣ اون‌هایی که بلـد نیستن خیلی کارایِ فوق‌العاده انجام بدن⁣ ، همونا که میتونن امروزتُ بسازنُ فـرداتُ ، اومـدن که بمـونن ... اونایی که با تمامِ معمولی بودنشون، جـذابن و با همه یِ سادگیشون فوق‌العاده ...⁣این مـردا یه قلبِ صاف دارن که تقدیمت میکنن و "دوستت دارم"هاشون نفوذ می‌کنه تهِ تهِ روحت و عشق ته‌نشین میشه تو دلت ... اگه یکی از همین‌هارو داری، یه جایِ خوب تو دنیات قایمشون کنُ تا میتونی دوسشون داشته باش ... خدا تعداد محدودی ازشون ساخته و یه نمونه‌اشُ واسه تو کنار گذاشته ...⁣ از دستش نده❤
مجردم  عشق# _پنهانی کاش بدونی چقدر دوستت دارم کاش!! کاش میشد بت میگفتم چقدر دلم برات تنگ ش ...

دل پیش کسی باشد و وصلش نتوانی 💔

لعنت به من و زندگی و عشق و جوانی 💔

تا پیش تو آورد مرا بعد تو را برد 💔

قلبم شده بازیچه ی دنیای روانی 💔

بهترین ها نصیبت عزیزم😚😚

2738
عشقتون پایدار😘 برا منم دعا موعا بکن بتونم دل بکنم ازش☺💔

مرسی عزیزم ایشالا ک هر چی صلاحه برات پیش بیاد

کوچکِ رویاییِ من ، تک پسرم، آرالِ قشنگم منو بابایی لحظه شماری میکنیم برا دیدن روی ماهت برا گرفتن دستای کوچولوت...😍 خدایااا شکرت ک ثمره عشق قشنگمونو گذاشتی تو دلمو و مارو به آرزوی پنج سالمون رسوندی😍 خودت محافظش باش و سالمو سلامت بزارش تو بغلم🙏❤️

اینقد آزارم نده 😔

من دلم اه میکشه می افته دنبالت 😔

اگه با کسی هستی خدا خودش به زمین گرم بزنتت 😔💔🖐

حال ما خوب خراب است🖤«با من از منطق حرف نزنید من اسطوره زندگیم باب اسفنجیه💛»͢( ꯭ای꯭ ع꯭م ꯭ش꯭وخ꯭ ط꯭ب꯭ع ꯭د꯭پ꯭🙃꯭🖤꯭)  ❰یاد بگیر تو زندگیت به هیچکس اعتماد نکنی!اول خودت،دوم هیشکی(((:

بميرم براي غرورت كه امشب گفتي دوستات نپرسيدن شوهرت كادو تولد چي داد 

عشقم همه اين مشكلات تموم ميشه كاش بدوني با تو ساده ترين چيزا برام قشنگه و من نه كادوي گرون و نه عروسي آنچناني ونه رستوران و تفريح گرون نميخوام من فقط توروميخوام 

2706