2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

برو تو محیط هایی که چهار نفر ببیننت...کلاس کتابخونه پیاده روی گروه کوهنوردی در عین حال همیشه خوشتیپ و مهربون هم باش قول میدم بهت دو ماه بگذره یکی رو پیدا میکنی فقط هول نباش قسمت هر کی رو یه جور نوشتن من ۲۳ سالگی ازدواج کردم الان دارم جدا میشم

دوست داشتن کسی که لایق دوست داشتن نیست اسراف محبت است
2738
کلا خاستگار نیس همه از بچگی اگر بی اف داشتن اره میرن ولی سنتی ها همه درب داغونن اینایی ک زیر بیست و ...

اینطور نیست ها...

ربطی به هول بودن هم نداره به نظرم خب بعضیا موقعیت ازدواج زود پیش میاد براشون دیگه

ازدواج های سنتی هم دیدم که خیلیا خوشبخت شدن

عمر،گران می گذر خواهی نخواهی/سعی بر آن کن نرود رو به تباهی ...                                                    اللهم عجل لولیک الفرج 🌹                                                                                           

نکن بابا آشنامو رفت پیش دعا نویس یتومنم داد ک بختش باز شه هنوز 3 ساله گذشته خبری نیس تازه 45سالشم هست

🥰BTS🥰.آرمی.😋25سالمه.تیکر پایان قرار داد رهن خونمون وپایان مستاجریم😁انشاءالله که به خونه خودمون اسباب کشی میکنیم. و صاحب خونه میشم. من خوشبخت ترینم😁😁.   با قانون جذب میخوام خوشبخت شم😊😜 ومیشم. الهی شکرت. 

کار ودرامد داری ؟ یعنی تو اجتماع باید باشی تا برات خواستگار بیاد  سوره احزاب را  توی یه ظرف نگه داری

دردایره ی هستی مانقطه ی تسلیمیم، رای آنچه تواندیشی، حکم آنچه توفرمایی. @IslamLifeStyles تنها مسیر آرامش

خدایا یه بخت خوبببببب سر راه همه دم بختا قرار بده.این حق همه هست ازدواج خوب و موفق داشته باشن. اینکه دلشون بخواد ازدواج کنن و مستقل بشن و بهرحال نیاز ها برطرف بشه و حتی بچه دار بشن

خدایا خودت کمک کن

2706