2737
2734

گوشت گوسفندی و چربی

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

همینقدشو بلدم😂

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

فقط سبزیش خوب سرخ شه

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

مادربزرگ من فقط با سه تا سبزی درست میکنه یه کوچولو نه در حدی که تلخ نشه شنبلیله بیشتر میریزه عطرش شش تا محل اونورتر میره 

لیموعمانی هم که پای ثابتش هست 

گوشت گوسفندم باشه که عالی

هر چی بیشتر بپزه بهتر 

من گلاب میریزم توش البته کم دارچینم میریزم ادویه های مختلفم میریزم

اگه بخوام بپزم مثلا برای ناهار از شیش صب بار میذارم زیرشو کم میکنم به کارام میرسم

و هزاران نهال از بریده همان جوانه میزند...🍃
2738

من سبزی رو آماده میخرم

برند نوبرسبز  احساس میکنم طعمش از خونگیا بهتره

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

گوشت رو تو قابلمه بپزی خوشمزه تر میشه تا توی زودپز

مخصوصا اگه قابلمه مسی باشه عالی میشه

یه قورمه سبزی خوب  ۵ ساعت  تا ۷ ساعت زمان میخواد تا خوب جا بیفته

سبزی هاتو خوب سرخ کن اما مواظب باش نسوزه چون تلخ میشه

یه قاشق رب گوجه حین سرخ کردن سبزی اضافه کن ب سبزی ها

لوبیا ها رو یه روز قبل بخیسون تا بادش بره  و بعد حسابی بذار جدا بپزن  بعد ک خوب پخت به گوشت اضافه کن

گوشت رو قبل اینکه بذاری بپزه با دمبه و پیاز تفت بده

لیمو امانی بریز و هستشو جدا کن ک خورشتت تلخ نشه

اگر میخوای قورمه سبزی روغن روش جمع شه  نیم ساعت قبل اینکه زیرش خاموش کنی یه کوچولو یخ بریز توش

خدا جونم  بچه هامو به خودت میسپارم مراقبشون باش
2706