2737
2734
عنوان

دعا و دعانویسی..😶

186 بازدید | 30 پست

سلام دوستان خوبین یه دعانویس قوی واقعا کارشون خوب باشه و خودتون چندبار ازشون نتیجه دیده باشین سراغ دارین که حضوری بشه دیدشون داخل کرج یا تهران؟ ولی واقعا کارشون خوب باشه

ن

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
نه  دعای قرانی بهت میکنم

عزیزم من یه موضوعی بشدت گیجم کرده . و نمیفهمم کدومش حالمو خراب کرده . واقعا گیجم و حالم بده

میشه به منم یه دعا معرفی کنید

برا ظهور سه صلوات بفرس.‌     اللهم صل علی محمد و ال محمد        اللهم عجل الویک الفرج        اللهم الرزقنا توفیق الشهادت.     التماس دعای فرج و شهادت
عزیزم من یه موضوعی بشدت گیجم کرده . و نمیفهمم کدومش حالمو خراب کرده . واقعا گیجم و حالم بده  م ...

برای رفع سر در گمی؟

اونایی ک امضام رو میخونید لطفا بگید یا احب من کل حبیب به نیت من 
برای رفع سر در گمی؟

اره عزیزم

برا ظهور سه صلوات بفرس.‌     اللهم صل علی محمد و ال محمد        اللهم عجل الویک الفرج        اللهم الرزقنا توفیق الشهادت.     التماس دعای فرج و شهادت
برای رفع سر در گمی؟

بین دوتا ادم موندم که دلیل موضوع پیش امده کدومشونه. دعا نیست واسه این؟😭😢

2706