2737
2734
عنوان

انحراف پاشنه پا

255 بازدید | 6 پست

سلام بچه ها 

چند وقتیه حس میکنم پاشنه پای دخترم یکم انحراف داره تو نت سرچ کردم میگن به خاطر کف پای صافه، کسی تجربه ای داره؟ دخترم دو سال و هشت ماهشه، اگه دکتر خوبم سراغ دارین بگین لطفا

احتمالا همینه..وقتی می ایسته نگا کف پاش کن ببین صافه یا نه

اگر از كسی متنفری،                                                از قسمتی از خودت در او متنفری؛                         چيزی كه از ما نيست نمی تواند افكار ما را آشفته كند ..

دختر من از یک سالگی هم پاش صاف بود هم انحراف 

دکتر موحدی توی ظفر عالیه 

ولی نمیدونم دو سال قبول میکنه یا نه 

کفش طبی باید بپوشه انحرافش درست میشه ولی صافی نه 

دکتر ورزش و ماساژ میده باید تو خونه مدام ماساژ بدیش

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کفش تخت و مدل فانتزی و ... هم اصلا نپوشه 

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
2728

اگه فقط در حاله ایستادن کف پاش صافه و در حالی که  کف پاش روی زمین نیست کف پاش قوس داره که قابل درمانه فقط با ورزش...

اما اگه در حالی که کف پاش روی زمین نیست هم کف پاش صافه فک کنم که جراحی لازمه

اگر از كسی متنفری،                                                از قسمتی از خودت در او متنفری؛                         چيزی كه از ما نيست نمی تواند افكار ما را آشفته كند ..