2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
شورت مشکی بپوش ایدفعه

نمیری الهی😂🤣

حال ما خوب خراب است🖤«با من از منطق حرف نزنید من اسطوره زندگیم باب اسفنجیه💛»͢( ꯭ای꯭ ع꯭م ꯭ش꯭وخ꯭ ط꯭ب꯭ع ꯭د꯭پ꯭🙃꯭🖤꯭)  ❰یاد بگیر تو زندگیت به هیچکس اعتماد نکنی!اول خودت،دوم هیشکی(((:
میدونم رگ خواب هر کسی متفاوته اما به طور کلی مردها با زبون شیرین زودتر رام میشن یا داد و بیداد و تهد ...

شیرین

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2738
اونقدررررر تکرار کن ک مغزش درد بگیره و راضی بشه😅 همیشه موضوعشو پیش بکش. خسته بشه خود ب خود بهش قاب ...

از نظر شما خیلی خوشم اومد چند درصد جواب میده به نظرت ؟ چون هر بار میگم چهرش توی هم میکشه یا هم پا میشه میره بیرون

غمباد رو شوهر من خیلی جواب میده کافیه یه جا کز کنم با گوشی هم بازی نکنم تی وی هم نبینم ارایشم نکنم ژولیده باشم میاد که میپرسه چی شده قربونت بشم 

میریزم وسط خواسته هامو قبول کرد که هیچ نکرد همونطور میمونم تا قبول کنه شاید دو تاچکه اشکم بریزم 😂😂😂😂

از نظر شما خیلی خوشم اومد چند درصد جواب میده به نظرت ؟ چون هر بار میگم چهرش توی هم میکشه یا هم پا می ...

من همیشه جواب میگیرم. حتی اگه بارهای اول عصبانی یمقدار باز کم نیار و‌ادامه بده.بعدش خودش کنار میاد.

👨‍👩‍👦‍👦

من خودم‌ بازبون شبربن و به وقتایی بغض حرفمو میرنم و جواب میده.حالا‌ وسط حرفامم چندباری بهش یادآوری میکنم که‌دوسشدارم

من حسابم زِ همه مردم این شهر جداست/من امیدم به خدا، بعدِ خدا هم به خداست
من ی بار میگم ب نظر من این کازو کنیم بهتره.. بعد بیخسالش میشم اون فک میکنه پیش خودش میاد نظر منو می ...

دقیقا

همیشه هم جواب میده

بنده خدا فکر میکنه خودش تصمیم میگیره

حتی فکر میکنه اسم بچه ها سلیقه ی خودشه😂

🖤 
2706