2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دقیقا تو این حالت بودم     @عروس_خانومااااا   بیا بختم باز شد     ع ...

واییییی نهههههه😂😂😂😂😂😂

دقیقا تو این حالت😆😆😆

پس رفتی خونه شوی😝

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔
2731
خانوم های سایتی گفتن 😂😂😂

نگو دختر   من دقیقا وقتی داشت دعای تحویل سال میخوند جلو ایینه موهامو شونه میزدم بدو بدو خودم رسوندم پیش شوهرم و بچهام

گر نداری دانش ترکیب رنگ 🌹 بین گلها زشت یا زیبا مکن/ خوب بودن شرط انسان بودن است❤ عیب را در این و آن پیدا مکن《مولانا》....همه زندگیم بچهام     
2738
اوهوم دقیقا😂😂😂 اونم کی؟! من...

وای وای نگران شدم😁😁😁

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔
چطور؟😂💛

دیگه، 😆😆😆

😐💔 😂😂😂😂😂

😁😁❣️

2706