2410
2553

من دیپلم نظام قدیم نگرفتم تحربی بودم ولی واحد پاس نشده دارم.الان بخوام ادامه بدم باید نظام جدید امتحان بدم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

بله

باید نظام جدید امتحان بدین

نظام قدیم کامل حذف شد

به خودم قول دادم هیچوقت غصه‌ی گذشته رو نخورم، غصه‌ی اتفاق افتاده.. بدترین روزی رو که داشتم یادمه، اما فقط یادمه.. مثل ا‌ون روز درد نمیکشم، مثل اون روز اشک نمیریزم.. یه شبایی تو زندگیم اومدن که فکر کردم این آدم مچاله شده دیگه تا صبح‌ دووم نمیاره ولی صبح شد.. یه روزایی تو‌ زندگیم اومدن که فک کردم عقربه ها دیگه قراره تکون نخورن ولی گذشت، رد شد، تموم شد.. اگه باور کنیم که هیچ چیزی توی زندگی دائمی نیست دیگه هیچوقت غصه نمیخوریم.. چه اشک بریزی و خودتو به درو دیوار بکوبی، چه بخندی و قدم بزنی، دیگه نمیتونی زمان رو به عقب برگردونی، همه چی میگذره..پس غصه‌ی اتفاقی که افتاده رو هیچوقت نخور...
خب برو از مدرسه سوال کن یا تطبیق میدن درساتو یا میگن  نظام جدید بخون

مدرسه هم رفتم تعطیل بود دوبار دیگه نرفتم بخاطر شرایط موجود کرونا اینجا خیلی اوضاعش بده 

بعد اینجا یکی بهم گفت باید سه سال نظام جدید رو بخونی اینجا یکم دو دل شدم 

عضو 

دوستان اینجور سوالارو از اموزش پرورش منطقتون برید حضوری سوال کنید چون ممکنه کسی اشتباه راهنمایی کنه و باعث تردید شید ولی ادامه بدید میشه دوست من بعد چند سال رفت ادامه داد پافشاری کرد الان فوق لیسانس دانشگاه خوارزمی با معدل بالا مهم ارادس موفق باشید ان شاالله 

2714
دوستان اینجور سوالارو از اموزش پرورش منطقتون برید حضوری سوال کنید چون ممکنه کسی اشتباه راهنمایی کنه ...

ماشاللع به ارادشون .دختر منم ۵ سالشه خدا کنه بتونم اینقدر که علاقه دارم

ماشاللع به ارادشون .دختر منم ۵ سالشه خدا کنه بتونم اینقدر که علاقه دارم

ان شاالله موفق شی عزیزم مهم اراده خود شماست اکثر دوستان من با دوتا بچه در حال تحصیل هستن یکیشون که خیلی فاصله انداخت ولی الان دارن میخونن شمام میتونید 🌹🌹🌹🌹