2726
عنوان

شوهرم باهم رابطه نداره

| مشاهده متن کامل بحث + 5053 بازدید | 152 پست
من یبار باهاش قهر کردم یه مدت زیاد باهاش نبودم اونم چون سرد مزاجه تا ی تایم زیاد خیالش نبود اما از ...

دور از جون شما 

زن هار که از شوهرت انقدر درخواست نمیکنه 

دوبار نه بشنوه میره جای دیگه 

چه پررو هستن این مردا . این یکی از وظایفشونه . باید به نیاز همسر توجه کنن . 

من یبار باهاش قهر کردم یه مدت زیاد باهاش نبودم اونم چون سرد مزاجه تا ی تایم زیاد خیالش نبود اما از ...

چه کولی میگفتی برو بگو توام تهش به مامانت میگفت آبروی خودش میرفت توام با مامانت بهش میخندیدین 😂😂ببین من شوهر موهر ندارم ولی دوست متاهل زیاد دارم دوست پسرم داشتم ولی با هیچ کدوم رابطه ای نداشتم ولی دستم اومده مردا لمشون چیه  مردا هر چقدم سرد مزاج باشن شب نباید جاتونو جدا کنید از هم جدا نخوابید حتی اگه میخواید تف کنید تو صورت هم مردا جاشون جدا میشه هار و بیشعور میشن فکر  میکنن از این به بعد میتونن همه کار بکنن خیلی از خیانتا به چشم دیدم از جدا کردن خواب میاد حتی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببخشید این سوال رو می‌پرسم: مشکل اندامی ندارن؟  مشکل از بدنشون هست یا از حسشون؟ یعنی اندامشون ...

بله تبیعیه ولی میگه حس ندارم میگه قبل ازدواج آنقدر نبود ولی الان کلا حس ندارم

بهش گفتم برو دکتر میگه با دکتر درس نمیشه گفتم سرد مزاجی میگه ن اینجوری نیس حسب ندارم

توگذشته ایشون،،،احیانا روابط خارج از عرف نداشتن؟؟؟بهرحال عادی نیس،،

شانه ات رادیر آوردی،،،سرم را باد برد،،خشت خشت و آجرآجر،پیکرم راباد برد،،،،من بلوطی پیربودم پای یک کوه بلند،،،نیمم آتش سوخت،،،نیم دیگرم راباد برد،،،،ازغزلهایم فقط خاکستری مانده به جا،،،،بیتهای،روشن و شعله ورم را باد برد،،،باهمین نیمه،همین معمولی ساده بساز،،دیرکردی  نیمه ی عاشقترم را بادبرد،،،بال کوبیدم قفس رابشکنم،،عمرم گذشت،،،،وانشد بدتر از آن،،بال و پرم را باد برد 
2728
ن نداشته

بدون مراجعه به پزشک نمیشه نظر قطعی داد،ولی درصورت اینکه ایشون مشکلی در روابط داشته باشن شما باید به صورت جدی تری این قضیه رو دنبال کنید چون تو دراز مدت آزاردهنده هست ،،حتی شاید جدایی، ،

شانه ات رادیر آوردی،،،سرم را باد برد،،خشت خشت و آجرآجر،پیکرم راباد برد،،،،من بلوطی پیربودم پای یک کوه بلند،،،نیمم آتش سوخت،،،نیم دیگرم راباد برد،،،،ازغزلهایم فقط خاکستری مانده به جا،،،،بیتهای،روشن و شعله ورم را باد برد،،،باهمین نیمه،همین معمولی ساده بساز،،دیرکردی  نیمه ی عاشقترم را بادبرد،،،بال کوبیدم قفس رابشکنم،،عمرم گذشت،،،،وانشد بدتر از آن،،بال و پرم را باد برد 
چه دکتری ببرم نمیدونم خودش هم نمیدونه

اورولوژیست: پزشک متخصص مجاری ادراری آقایان

من یک آتنا_آرتمیس هستم؛ اگر شما به‌لحاظ آرکی‌تایپ شخصیتی، هِرا (تعریف هویت و احساس خوشبختی مبتنی‌بر حضور شوهر در زندگی) یا دیمیتر (تعریف هویت و احساس خوشبختی مبتنی‌بر حضور فرزند) هستید، نکوهشم نکنید‌. به من توصیه به فرزندآوری و همسرداری نکنید. ما با هم متفاوتیم! آرتمیس‌ها، مستقل، عدالت‌خواه، جسور، قاطع و جدی هستند. برای آرتمیس «در خانه‌ ماندن» و ملکه‌ی خانه بودن، یک رنج ابدی‌ست. آتناها، هدف‌مند، بابرنامه، منطقی، جاه‌طلب و مدیر هستند. برای آتنا، حاشیه و حسادت‌های زنانه خسته‌کننده‌ست.   برای مبارزه با تاریکی شمشیر نمی‌کشم؛ چراغ برمی‌افروزم. مشغول‌الذِمه‌اید اگه توی تاپیک‌های کتاب و کتاب‌خوانی منشنم نکنید.  پی‌نوشت غیرمرتبط: خانم‌ها، سالاد شیرازی رو با سس مایونز درست نمی‌کنن. سالاد شیرازی آب‌غوره داره. اینکه گوجه و خیار و پیاز رو نگینی می‌کنید، باعث نمی‌شه سالادتون شیرازی باشه. آب‌غوره می‌خواد؛ آب‌غوره.  
بدون مراجعه به پزشک نمیشه نظر قطعی داد،ولی درصورت اینکه ایشون مشکلی در روابط داشته باشن شما باید به ...

بله همینو میگه میگه جدا شیم درمانی نداره خودش میگه من نمیدونم چیکار کنم از صبح ک فهمیدم فقط گریه کردم به هیچ کس هم نمیتونم بگم بخاط این این گفتم تا راه حلی پیدا کنم

خب اگه میشه که بکنن چه عیبی داره یعنی باور کن من تو خانوادمون اینکارو بکنم بابام بهم افتخار میکنه😁

ایول به بابات چقدر انسان منطقی وبه روزی هستن خوشمان آمد😁😁😁😁

ما همانیم که به دریا حکم طوفان میدهیم🧜‍♀️🧜‍♀️🧜‍♀️
ایول به بابات چقدر انسان منطقی وبه روزی هستن خوشمان آمد😁😁😁😁

چی بگم والا بابام یه اخلاقای عجیبی داره تو این چیزا نظرای خاص خودشو داره کلا باهاش بدم ولی خبدمیدونم تو این چیزا خودشم میاد 

2706